Galatasaray’dan, yaka paça kovduğu Belhanda’ya sansür! İşte Belhanda’nın yok sayıldığı o görüntüler…

featured

Galatasaray’ın Süper Lig’in 39. haftasında Pazar günü Gençlerbirliği ile oynayacağı maç öncesi, Galatasaray Televizyonu’nda yayınlanan “Geçmişten Günümüze” isimli programda sarı-kırmızılı ekibin Gençlerbirliği karşısında geçmişte oynadığı maçların özet görüntüleri yayınlandı. Yayınlanan görüntülerde, Galatasaray’ın 18. haftada Gençlerbirliği’ni konuk ettiği ve 6-0 galip geldiği maçta Younes Belhanda’nın attığı üç golün yer almaması dikkat çekti.

Galatasaray’ın 6-0 kazandığı mücadelenin gollerini gösteren programda Belhanda’nın 30′, 44′ ve 45+2′ ‘de attığı gollere yer verilmedi. Spikerin Babel’in golünden sonra ”6-0 oldu.” demesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Ne olmuştu?

9 Ocak’ta Türk Telekom Stadyumu’nda oynanan ve sarı-kırmızılıların 6-0 kazandığı maçta Younes Belhanda, takımının ikinci, üçüncü ve dördüncü gollerini kaydetmişti. Faslı oyuncunun sözleşmesi, 10 Mart’ta “Kulübün imajına ve kulüp yönetim kurulu üyelerinin saygınlıklarına zarar veren ve hakarete varan beyanlarda bulunması” gerekçesiyle feshedilmişti.

Galatasaray’da Younes Belhanda’nın sözleşmesi feshedildi! Belhanda olayında asıl sorun para mı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir