Fulya Öztürk’ten Esra Ezmeci’ye şok suçlamalar: ‘Arkamdan iş çevirmiş’

Geçtiğimiz sezon FOX ekranlarında Fulya ile Umudun Olsun programını sunan Fulya Öztürk, canlı yayında cinsel içerikli film izlemiş ve ülke gündemine oturmuş. Öztürk konuyla ilgili ilk kez konuştu. Fulya ÖZtürk, o dönem programındaki partneri Esra Ezmeci ile ilgili de çok konuşulacak suçlamalarda bulundu.

featured

Uzun yıllar muhabir kimliğiyle tanıdığımız gazeteci Fulya Öztürk, FOX ekranlarında Fulya ile Umudu Olsun programını sunmuştu. Uzunca bir süre de gündüz kuşağı programıyla ekranlarda yer almıştı fakat verdiği röportajlarda sürekli muhabirliği özlediğini de dile getirmişti.

Benzer Haberler
togg
CNN Türk muhabiri Fulya Öztürk’ün Togg’un performansına tepkisi sosyal medyayı salladı
fulya
Fulya Öztürk’ün programında tansiyon yükseldi! Eşi Yusuf’tan kaçıp başka kişiden çocuk yapan Fatma olay çıkardı
fulyaozturk
Fulya Öztürk neden yok? Fulya Öztürk programdan ayrıldı mı?
fulya öztürk fatih portakal
Fulya ile Umudun Olsun’da ‘porno’ depremi sürüyor! Fulya Öztürk’ten Fatih Portakal’a çok ağır sözler…

Ve sezon sonunda da beklenen haber gelmişti. Fulya Öztürk, ‘Fulya ile Umudun Olsun’ isimli programdan ayrıldığını duyurmuştu.

Aylar sonra Haberler.com’un YouTube programına katılan Fulya Öztürk, canlı yayında cinsel içerikli filmin izletilmesiyle ilgili olarak “Bir görüntü vardı ama bir video değil, bir kadının göbek kısmı onu programda o zaman Esra Ezmeci büyüttü. Benim o kadar kurnazlığım yoktur reyting için.” açıklaması yaptı.

Şu anda CNN Türk Özel Haberler Şefi olarak görev yapan Öztürk, “Ben bir dönem covid oldum, 2 hafta uzak kaldım. Esra Ezmeci zaten onu deneyimlemişti. Galiba böyle bir program da yapmak istiyormuş kendisi. Benim bırakacağımı da duyunca galiba benim de haberim olmadan arkalardan iş çevirmişler.” dedi.

“2-3 hafta sonra hemen program başladı. ’Ya kardeşim gelin dürüst olun ya?’ Gittiğimi duyunca istemiş galiba. Söyleyebilirdi ‘ben de yapmak istiyordum’ diye.” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir