Fatma Girik ölmeden vasiyetini hazırlamış! Tüm mal varlığını kime bıraktığı ortaya çıktı…

Yeşilçam'ın usta oyuncularından Fatma Girik, koronavirüse bağlı viral zatürre nedeniyle dün sabah saatlerinde hayatını kaybetti. Vefatıyla tüm Türkiye'yi yasa boğan Girik'in vasiyetnamesini hazırladığı ortaya çıktı.

fatma girik
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan ve yaklaşık altı ay önce tedavi için İstanbul’a gelen Türk sinemasının ünlü yıldızı Fatma Girik, dün sabah saatlerinde tedavi gördüğü özel hastanede hayatını kaybetti.

TÜM MAL VARLIĞINI MANEVİ KIZI VE YEĞENİNE BIRAKTI

Fatma Girik’in vasiyetnamesini hazırladığı ve mal varlığının büyük kısmını yeğeni Ahu Turanlı’ya bıraktığı ortaya çıktı. Yeşilçam’ın yıldız isimlerinden Fatma Girik, mirasını kardeşi Müyesser Turan’ın kızı Ahu Turanlı’ya bırakacak. Özel bir gayrimenkul şirketinde danışman olarak çalışan Turanlı, bebekliğinden bugüne teyzesinin göz bebeği.

Fatma Girik

KORUYUCU AİLESİ OLDU

YeniÇağ’da yer alan habere göre; Girik’in yıllar önce Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan koruyucu aile olarak yanına aldığı manevi kızı Ahu’ya da mirasından pay ayırdığı öğrenildi.

SON FOTOĞRAFINI YEĞENİ PAYLAŞMIŞTI

Yeni yılı hasta yatağında karşılayan Fatma Girik’in son fotoğrafını yeğeni Ahu Turanlı sosyal medyada paylaşmıştı. Turanlı paylaşımına; “Biz 2021’i hastanede uğurluyoruz… İnşallah 2022 hepimiz için güzel ve sağlıklı günler getirir” notunu düşmüştü.

Fatma Girik

“SESSİZ SEDASIZ ÇEKİP GİTMEK İSTİYORUM”

Fatma Girik ölümünden sonra nasıl bir cenaze töreni istediğini de söylemişti. Girik açıklamasında “Öldüğümde öyle büyük bir uğurlama ya da tören istemiyorum. Gülriz Sururi gibi sessiz sedasız çekip gitmek istiyorum” ifadesini kullanmıştı.

Fatma Girik, Tuba Büyüküstün’ü veliahtı mı ilan etmişti! İşte o sözler…

Fatma Girik ölmeden vasiyetini hazırlamış! Tüm mal varlığını kime bıraktığı ortaya çıktı…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.