Esra Hankulu ve Ümitcan Uygun’un son görüntüleri ortaya çıktı! Şok detaylar…

featured

Esra Hankulu, Mamak ilçesi Akdere Mahallesi’nde yalnız yaşadığı evinde, 5 Ağustos’ta ölü bulunmuştu.

Hankulu ile geceyi evde geçiren ve gözaltına alınan arkadaşları Dilan Civelek ile Furkan Gürgil, kamuoyunda ‘Aleyna Çakır’ olarak bilinen Sema Esen’in ölümüyle ilgili soruşturmada şüpheli olan Ümitcan Uygun’un da geceyi evde geçirdiğini söyledi. Bunun üzerine Ümitcan Uygun da gözaltına alındı.

Adliyeye sevk edilen Uygun, ‘kasten öldürme’ suçundan tutuklandı, Dilan Civelek ile Furkan Gürgil ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Esra Hankulu’nun ölüm nedeni belli oldu! Adli Tıp raporunda Ümitcan Uygun detayları…

SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Esra Hankulu ve onu kasten öldürmekten yargılanacak olan Ümitcan Uygun’un olay gecesine dair yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Görüntülerde Esra Hankulu’nun eve girdiği görülüyor. Yanında ise o gece Esra Hankulu ile evde olan Dilan Civelek bulunuyor. Onlar içeri girdikten kısa bir süre sonra Ümitcan Uygun evin olduğu bölgeye geliyor. Ümitcan Uygun’un yanında Furkan Gürgil bulunuyor.

ESRA HANKULU SAĞLIKLI GÖRÜNÜYOR

Görüntüler incelendiğin Esra Hankulu’nun yürüyüşünde hernhangi bir sıkıntı görünmüyor. Esra’nın herhangi bir hareketinde aksaklık yaşanmıyor ve sağlıklı şekilde taksinin olduğu yere doğru gidiyor.

İsimler o gece çorba içmek yola çıkıyorlar. Devamında ise gece yarısını biraz geçince eve geri dönüyorlar. Hala ö görüntülerde Esra Hankkulu’nun sağlıklı olduğu görünüyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir