Esra Hankulu’nun ölüm nedeni belli oldu! Adli Tıp raporunda Ümitcan Uygun detayları…

featured

Aleyna Çakır’ın ölümünün baş şüphelisi olarak gösterilen Ümitcan Uygun, Esra Hankulu isimli genç kızın da ölümünde şüpheli olarak ortaya çıktı. Olay 5 Ağustos tarihinde ihbar üzerine Ankara’nın Mamak ilçesi Akdere Mahallesi’nde polisler bir evde incelemede bulundu.

Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümitcan Uygun’la geceyi birlikte geçiren Esra Hankulu ölü bulundu! Şok kamera kayıtları…

Evin içerisinde Esra Hankulu isimli genç kız ölü olarak bulundu. Yapılan incelemede Ümitcan Uygun’un bir gece önce Esra Hankulu ile birlikte geceyi geçirdiği tespit edildi. Bunun üzerine Ümitcan Uygun, Esra Hankulu’nun ölümünden şüpheli olarak gözaltına alındı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

TIRNAKLARINDAN ÜMİTCAN UYGUN’UN DNA’SI ÇIKTI

Adli Tıp raporunda “Sağ el ve sol el tırnak parçasından düşük yoğunluktaki değerlendirmeye müsait olmayan DNA profillerinin tespit edildiği, tespit edilen DNA profilleri ile, şüpheli Ümitcan Uygun’a ait DNA’ların eşleştiği bilimsel olarak ispat edilmiştir” ifadeleri yer aldı.

Esra Hankulu’nun tırnaklarının arasından Ümitcan Uygun’un DNA’sı çıktı! İşte Ümitcan Uygun’un tutuklanma kararı…

Olayla ilgili adi kontrol şartıyla serbest bırakılan iki şüphelinin de ifadelerine göre ise Ümican Uygun, Esra Hankulu’nun evinde bulunduğunun gizli tutulmasını istedi.

ÖLÜM NEDENİ BELLİ OLDU

Esra Hankulu’nun Adli Tıp raporu yayınlandı. Hankulu’nun ölüm nedeni netlik kazandı.

Ümitcan Uygun ile aynı evde kaldıktan sonra ölü bulunan Esra Hankulu’nun ölüm nedeni kafa travmasına bağlı iç kanama olarak tespit edildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir