Eskişehir’de bir kadın çantasıyla önüne gelene vurdu! Vatandaş neye uğradığını şaşırdı

Eskişehir'in Odunpazarı ilçesinde, ilginç görüntüler kayda alındı. Kimliği henüz belirlenemeyen bir kadın, önüne gelen herkese elindeki çantayla saldırdı. O anlar kameraya böyle yansıdı...

featured

Bir kadın, yolu üzerinde bulunan onlarca kişiye elindeki çantayla saldırarak ortalığı birbirine kattı. O anlar kaydedilirken vatandaşlar neye uğradıklarına şaşırdı.

Yolun kenarındaki bir dilenci, bankta oturan kadın ve olaya müdahale edenler de çantalı saldırganın darbelerinden nasibini aldı.

OLAYA MÜDAHALE ETTİLER

Sebepsiz yere yol üzerindeki insanlara saldıran kadına, çevredeki vatandaşlar müdahale etti.

Zaman zaman gerginliğin yükseldiği olay İki Eylül Caddesi’nde bulunan tramvay durağının yanında son buldu.

O ANLAR KAYDEDİLDİ

Tepki gösteren vatandaşlar tarafından ihbar edilen kadın, olay yerine gelen polis ekiplerince gözaltına alındı.

İHA’nın haberine göre; yaşanan bu olay ise çevredeki vatandaşların cep telefonu kameralarıyla kayda alındı.

“RAHATSIZ BİR BAYANDI”

Öte yandan olaya şahit olan çevre esnafı, saldırı anında müdahale etmeye çalıştıklarını ama kadını engelleyemediklerini belirttiler.

Esnaf Faruk Yılmaz, saldırıda bulunan kadının engelli bir kıza vurmaya başladığını ve çevredeki vatandaşların engel olmaya çalıştıklarını aktardı.

Kadının, olaya müdahale etmek için gelen polislere de saldırdığını söyleyen esnaf Yılmaz, “Dün Hamamyolu’ndan gelirken bir bayan çantasıyla dilencinin kafasına vurdu. Sonra engelli bir kıza vuruyordu, hanımefendiyi tutup engel oldular. Rahatsız bir bayandı. Etrafa saldırmaya devam etti, sonra vatandaşlar polise haber verdi. Polise de saldırdı, sonra karakola götürdüler. Rahatsız bir bayan olduğu belliydi, konuşmaları farklıydı.” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir