Eskişehir’de 6 yaşındaki Elif Nur Tiftik’i aç bırakarak öldüren cani babaanne Cihangir Kurumlu yakalandı

Eskişehir'de 6 yaşındaki Elif Nur Tiftik’in ölümün ardından başlatılan soruşturma kapsamında hala ile amca da tutuklanırken babaanne Cihangül Kurumlu da yakalanarak gözaltına alındı.

featured

Eskişehir’de 6 yaşındaki Elif Nur Tiftik ve kardeşlerinin yaşadıkları Türkiye’yi dehşete düşürdü. Tepebaşı ilçesindeki Fevziçakmak Mahallesi’nde oturan Sibel ve Gökhan Tiftik çifti, bir süre önce tutuklandı. Çocukları Elif Nur (6), Yiğit (9) ve Metin (12) ise halası Deniz Tiftik, amcası Sezer Tiftik ve babaannesi Cihangir Kurumlu’nun yaşadığı eve bırakıldı.

Elif Nur Tiftik, 14 Aralık’ta evde rahatsızlandı. Solunum yetmezliği ve kusma şikayetiyle ambulansla Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Elif Nur, doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.

Benzer Haberler
elif-nur-tiftik-aclik
Eskişehir’de 6 yaşındaki Elif Nur Tiftik’i aç bırakarak öldüren cani amca Sezer Tiftik ve hala Deniz Tiftik tutuklandı
elif-nur-babannesi
Eskişehir’de 6 yaşında ölen Elif Nur Tiftik ve kardeşlerinin yaşamadığı işkence kalmamış! Katil akrabaların yaptıkları kan dondurdu
elif-nur-tiftik-eskisehir (2)
Eskişehir’de aç bırakılıp öldürülen Elif Nur Tiftik’in hala ve amcaları gözaltında! Firari babanne Cihangir Kurumlu aranıyor

HALA VE AMCA TUTUKLANDI

Şüpheli görülen Elif Nur’un ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı. Çocukların yaşadığı evin sahibi olan hala Deniz Tiftik ile amca Sezer Tiftik, polis tarafından gözaltına alınırken, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

BABAANNE CİHANGİR KURUMLU YAKALANDI

Aynı evde kalan ve ölen Elif Nur Tiftik’in yanı sıra Sibel ve Gökhan Tiftik çiftinin diğer çocukları 9 yaşındaki Yiğit, 12 yaşındaki Metin’e eziyet ettiği iddiasıyla hakkında yakalama kararı çıkarılan babaanne Cihangir Kurumlu, Fevziçakmak Mahallesi’nde polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.

İlk ifadesinde suçlamaları kabul etmeyen ve çocukların birbirlerini darbettiğini öne sürdüğü belirtilen Kurumlu, işlemleri için Tepebaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Ertuğrulgazi Polis Merkezi’ne getirildi.

DHA’nın haberine göre; soruşturma sürüyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir