Eşi Yağmur Atacan ile fotoğrafını paylaşan Pınar Altuğ, takipçisinin yorumunu görünce çıldırdı

Pınar Altuğ eşiyle olan her paylaşımında kötü eleştirilerin hedefi oluyor. Altuğ, bir takipçisinin "Eşek kadar kadın, çocuk yaşta adamla evlendi" yorumunu görünce çileden çıktı. Altuğ takipçisine "Gerçekten manyaksınız" sözüyle tepki gösterdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ekranların uzun soluklu dizileri arasında olan Çocuklar Duymasın’da “Meltem” karakteriyle ün kazanan Pınar Altuğ, kendisinden 9 yaş küçük olan Yağmur Atacan’la 14 yıl önce nikah masasına oturmuştu.

 

Evlendiği günden bu yana, eşiyle arasındaki yaş farkı sürekli gündeme gelen Pınar Altuğ, yıllar geçmesine rağmen sosyal medyada olumsuz eleştirilere maruz kalıyor. Son olarak eşi ve kızıyla duygusal bir paylaşım yapan Altuğ’a gelen yorum başta ünlü oyuncuyu olmak üzere, birçok kişiyi de kızdırdı.

 

Bir takipçisi Altuğ’un fotoğrafının altına “Eşek kadar kadın, bula bula çocuk yaşta bir adam bulup evlendi. Oğlunuz gibi görünüyor vallahi pes” yorumunu yaptı. Yorumu gören Altuğ ise “Hay Allah! Siz daha uygun birini bulun, o zaman ben boşanıp onunla evleneyim! Gerçekten manyaksınız!” sözleriyle takipçisine cevap verdi.

Pinar Altug1

 

Birçok takipçi Pınar Altuğ’a destek verirken “Artık kadını rahat bırakın” tarzında yorumlar yaptı.

Eşi Yağmur Atacan ile fotoğrafını paylaşan Pınar Altuğ, takipçisinin yorumunu görünce çıldırdı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.