Engin Akyürek hasreti haziran ayında bitiyor! İki proje ile hayranlarıyla buluşacak

En son Sefirin Kızı dizisiyle ekrana gelen Engin Akyürek uzun süredir ekranlarda görünmüyordu. Yakışıklı oyuncu haziran ayında iki yeni yapımla arka arkaya hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

featured

Ünlü oyuncu Engin Akyürek, haziran ayında peş peşe iki projeyle sevenlerinin karşısına çıkacak.

Engin Akyürek’in sadece Türkiye’deki değil tüm dünyadaki hayranları bu aralar bayram yapıyor. Çünkü yakışıklı oyuncu önümüzdeki günlerde biri film diğeri dizi iki yapımla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Engin Akyürek’in başrolünde yer aldığı Yolun Açık Olsun filmi ve Kaçış dizisi, hayranları tarafından büyük heyecanla bekleniyor!

YOLUN AÇIK OLSUN 23 MAYIS’TA

Engin Akyürek’in başrolünü Tolga Sarıtaş’la paylaştığı Yolun Açık Olsun isimli film 23 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanacak. Senaryosunu Hakan Evrensel’in yazdığı filmin yönetmen koltuğunda Yedinci Koğuştaki Mucize isimli filmin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin otururken, projenin yapımını Lanistar Medya ile Same Film üstlendi.

Güçlü konusu ve başarılı kadrosuyla dikkat çeken filmin kadrosunda ayrıca İlker Kızmaz, Belfu Benian, Alpay Kemal Atalan, Ergun Kuyucu, Ebru Nil Aydın ve Özlem Çakar Yalçınkaya gibi isimler bulunuyor. Film iki asker arkadaşının hikayesini anlatıyor.

“KAÇIŞ” 14 HAZİRAN’DA DİSNEY PLUS’TA

Engin Akyürek’in başrolünü İrem Helvacıoğlu ile paylaştığı Kaçış ise 14 Haziran’da Disney Plus’ta yayınlanacak. Kaçış, 14 Haziran’da Türkiye’deki yayınına başlayacak Disney Plus’ın ilk Türk dizisi olacak. Hikayesi Engin Akyürek’e ait olan Kaçış dizisi Suriye’deki savaşın ardından sınırda yaşananları konu alan aksiyon dolu bir dizi.

Kaçış; savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri heyecan dolu bir dille anlatılıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir