Emanet dizisinin Seher’i Sıla Türkoğlu neler yapmış öyle! Yapım şirketi her şeyi açıkladı!

Emanet dizisinde Seher karakterini canlandıran Sıla Türkoğlu'nun diziden ayrıldığı iddiaları sonrası yapım şirketinden sert bir açıklama geldi. Karamel Yapım, Sıla Türkoğlu'nun sezon finali çekimlerine katılmadığını söyleyerek yaşanan her şeyi detaylıca anlattı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Emanet dizisinin Seher’i Sıla Türkoğlu hakkında yapım şirketinden beklenen açıklama geldi.

“Emanet’in Seher’i Sıla Türkoğlu diziden ayrıldı mı?” soruları merak ediliyordu. Sıla Türkoğlu hakkında iddialar sürerken yapım şirketi zehir zemberek bir açıklama yaptı.

Karamel Yapım açıklamada yaşananları ifşa etti. Yapılan açıklama şöyle:

“Dizimizin başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu, üçüncü sezon dizide yer almak istemediğini şirketimize iletmiş, sözleşmesi ve hikayesi devam ettiği için bu talebi tarafımızca uygun görülmemiştir. Oyuncumuz, çekimlerin son haftasında avukatı aracılığıyla sözleşmesinin hemen feshedilmesini, aksi halde sete çıkmayacağını tarafımıza iletmiştir. Sözleşmesi devam ettiği için bu talep de tarafımızca reddedilmiştir.

Sila 3

YERİNE DUBLÖR OYNAMIŞ

Ne yazık ki oyuncumuz Sıla Türkoğlu, sezon finali çekimlerine katılmamış, finalin dublörle tamamlanmasına yol açmıştır. Oyuncu ayrıca, yapımdan talep edilen yeni sezonun teaser çekimlerine de katılmayıp şirketimizle iletişimini tamamen kesmiştir. Meslek ilkeleri ve evrensel etik kuralları ile bağdaşmayan bu tutum, bizi muhataplarımıza karşı maddi ve manevi büyük bir yük altına sokmuştur.

Sila 2

YASAL YOLLARA BAŞVURACAĞIZ

Yurt içi ve yurt dışında sayıları milyonları aşan izleyicilerimizi, yayıncı kanalımız Kanal 7’yi, bu yolculukta eşlik eden dağıtımcı şirket ile yurt dışındaki yayıncı kanallarımızı, davranışları ile mağdur eden oyuncumuzun sebebiyet verdiği bu durumdan dolayı özellikle çok üzgün olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Bu vesile ile, oyuncumuzun tüm bu hukuka aykırı davranışları, tarafımızca ve hukuk ekibimiz tarafından değerlendirilmektedir. Varılacak sonuç doğrultusunda gerekli tüm yasal yollara başvuracağımızı; yurt içi ve yurt dışındaki değerli izleyicilerimize, yayıncı kanalımıza ve yurt dışındaki yayıncı muhataplarımıza duyururuz.

Son olarak; şartlar ne olursa olsun yaklaşık 120 kişilik büyük bir ekibin özveri ile hayat verdiği Emanet yolculuğunu, elimizden gelenin en iyisini yaparak sürdürme kararlılığında olduğumuzu da tüm samimiyetimizle belirtmek isteriz.”

Oyuncu Sıla Türkoğlu kimdir? Sıla Türkoğlu kaç yaşında, nereli? Hangi dizilerde oynadı?

Ünlü oyuncu Sıla Türkoğlu’ndan şok hareket! Seti terk etti, dizi dublöre ‘Emanet’ edildi

Emanet dizisinin Seher’i Sıla Türkoğlu neler yapmış öyle! Yapım şirketi her şeyi açıkladı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.