Elon Musk’ın Twitter abonelerinden para alacağı iddiası Demet Akalın’ı çıldırttı: ‘Yok anasının…’

Şarkıcı Demet Akalın, Twitter'ı 44 milyar dolara satın alan Elon Musk'ın mavi tikli hesaplardan ücret alacağı yönündeki söylentilere sinirlendi. Twitter hesabından paylaşım yapan şarkıcı, "Yok anasının nikahı" ifadelerini kullandı.

featured

Dünyanın en ünlü milyarderi olan Elon Musk, bir süredir satın almak için büyük çaba sarf ettiği sosyal medya platformu Twitter‘ı alarak yönetimine geçti. Twitter‘ı 44 milyar dolara satın alan Musk‘ın, mavi tikli hesaplardan aylık 20 dolar ücret alacağı ileri sürüldü. Bu iddiaya ilk tepkilerden biri de Demet Akalın‘dan geldi.

TWITTER’DA ABONELİK DÖNEMİ

Söylentilere göre Twitter’da abonelik ücreti olacak. Mavi tik edinmek için de abone olmak şart koşulacak. Şu an mavi tiki olan kullanıcılarsa, mavi tikini kaybetmemek için 90 gün içinde abonelik sistemini satın almaları gerekecek.

DEMET AKALIN: YOK ANASININ NİKAHI

Gündemle ilgili yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Demet Akalın ise mavi tikli hesaplardan para alınacağı iddiasına tepki gösterdi. 6,7 milyon takipçisinin bulunduğu mavi tikli Twitter hesabından paylaşım yapan şarkıcı, “Yok anasının nikahı” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir