Ekrem İmamoğlu’nun Uğur Dündar’ı ziyareti Fenerbahçe’yi karıştırdı! Taraftar topluluğu 12numara.org tepki gösterdi

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar’ı ziyareti Fenerbahçe'nin en büyük taraftar topluluğu 12numara.org tarafından tepkiyle karşılandı.

featured

Fenerbahçe’nin en büyük taraftar topluluğu 12numara.org’dan Ekrem İmamoğlu’nun ziyaret ettiği Uğur Dündar’a tepki geldi.

Fenerbahçe’nin 12numara.org isimli taraftar grubu, şike kumpası sırasında Fenerbahçe’yi ‘şikeci’ ilan eden ve son olarak Trabzonspor’un sosyal medya paylaşımını beğenen İBB Başkanı İmamoğlu’nun Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanlığı’na seçilen Uğur Dündar’ı ziyaret etmesine tepki gösterdi.

BORDO-MAVİ KRAVATA NEDEN ÖNLEM ALDIRMADINIZ?

Taraftar grubunun resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda; “Sayın @ugurdundarsozcu,

Ekrem İmamoğlu, İBB Başkanı olarak ziyarete katılsaydı aşırıya kaçan noktalar olmasına rağmen eleştirisel çerçevede kalarak tepkimizi belirli bir seviyede gösterirdik… Ancak burada İBB Başkan ziyareti değil, Trabzonspor Eski Yöneticisinin ziyareti var! Hangi hakla 34 olması gereken forma numarasını, Stadımız altında bulunan makamınızda 61 olarak veriyorsunuz? Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı olarak, neden bordo-mavi kravat konusunda ekibinize önlem aldırmadınız?

Bu tarz ziyaretler öncesinde nezaketen irtibatlar kurulur, hassas konularda önceden konuşulur.

Bunu camiamız adına neden yapmadınız? Fenerbahçe’ye FETÖ kumpası kurulmuştur. Aziz Başkan ve arkadaşları bu çetenin saldırısına maruz kalmış, 1 sene içeride yatmışlardır.

Aldığınız hediye kitabı; bu kumpasa sarılan ve Fenerbahçe’ye iftira atan Özkan Sümer yazmıştır.

Nasıl kabul edersiniz? Trabzonspor Eski Yöneticisi Ekrem İmamoglu, Fenerbahçe’nin FETÖ kumpasına maruz kaldığını, haksızlıklara uğradığını dile getirmiş midir? Aksi düşüncelerini Samanyolu TV’de paylaştığına daha önce şahit olmuştuk. Buna ne diyeceksiniz? Ekrem İmamoğlu, İBB Başkanı olarak ziyaret etseydi şayet;

Kravat renk seçimine dikkat eder, 34 numaralı forma hazırlanır, Fenerbahçe’ye sözde şike operasyonu nedeniyle hedef alan Özkan Sümer kitabı hediye edilmez, FETÖ kumpası kınanır, direnişimiz övülürdü. Hiç biri yapılmadı! Bu nedenle; Skandallar barındıran bu ziyareti kabul etmediğimizi, kabul etmeyeceğimizi, bu yanlışların ivedilikle düzeltilmesi gerektiğini açıkça ifade ediyoruz. Saygılarımızla, 12 Numara!,” denildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir