Ekrem İmamoğlu’nun sözcüsü Murat Ongun, yurt dışından da İstanbul’u yönetebileceğini söyledi

İstanbullular dün akşam sabaha kadar kar çilesi yaşarken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun bir balıkçıda yemekte olduğu ortaya çıkmıştı. İsviçre'de kayak tatilinde olan İBB Sözcüsü Murat Ongun, yurt dışından da İstanbul'u yönetebileceğini söyledi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İBB’nin yeterli müdahaleyi yapamaması sebebiyle dün gece sabaha kadar trafikte kalan İstanbullular, o sırada Rumelikavağı’nda rakı-balık sefasında olan Ekrem İmamoğlu’nun şokunu yaşarken İBB sözcüsü Murat Ongun’dan skandal bir açıklama geldi.

İstanbul’daki skandalda ikinci perde! İmamoğlu balıkçıda, Murat Ongun İsviçre’de kayak tatilinde çıktı…

Gazeteci Cüneyt Özdemir’e konuşan Ongun, “Bu bilgi özel hayatın ihlalidir, ayrıca yurt dışından gelişmeleri takip etmek hiç zor değil” ifadelerini kullandı.

Özdemir, Ongun ile yaptığı görüşmeye ilişkin paylaşımında, “Biraz önce İBB sözcüsü Murat Ongun’a iki soru sordum. 1) Yurtdışında mısın? 2) Ekrem İmamoğlu dün Kahraman Balıkçısına gitti mi? Aldığım cevapları alttaki twitte yorumsuz paylaşıyorum. 1) Evet.Ama soru şu: benim ve eşimle ilgili bu bilgi özel hayatın ihlalidir. Bu bilgiyi kim verdi? Ayrıca, yurtdışından gelişmeleri takip etmek hiç zor değil. 2) Ekrem Başkan dün 19 saat mesai yapıp hem Akom’dan hem sahadan mücadeleyi yönetti. 1 saatlik de yemek molası verdi balıkçıda. Konu bu” ifadelerine yer verdi.

16 Milyon İstanbullu CHP ile tanıştı! Mega şehirde büyük felaket, yolda kalanlar donmak üzere…

Ekrem İmamoğlu’nun sözcüsü Murat Ongun, yurt dışından da İstanbul’u yönetebileceğini söyledi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.