Ekrem İmamoğlu Trabzonspor’u ziyaret etti! 61 numaralı forma hediye edildi

CHP’deki adaylık rekabetinde öne geçmek için Ramazan Bayramı’nda Karadeniz turuna çıkan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, şampiyonluğunu ilan eden Trabzonspor Kulübünü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, İmamoğlu’na 61 numaralı Trabzonspor forması hediye etti.

featured

Karadeniz turuna Trabzon’da devam eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Trabzonspor’u ziyaret etti.

Basına kapalı gerçekleşen ziyaretle ilgili bordo mavili kulüpten yapılan açıklama şöyle:

“İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve eski yöneticimiz Ekrem İmamoğlu, kulübümüzü ziyaret etti.

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, Genel Sekreterimiz Ömer Sağıroğlu, Başkan Yardımcılarımız Yalçın Orhan ve Zeyyat Kafkas ile yönetim kurulu üyelerimizden Zafer Göktaş ve Şemsetdin Hancı’nın yer aldığı ziyarete, CHP milletvekilleri Ahmet Kaya, Serkan Topal ve Turan Aydoğan ile CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu ve İBB Spor Kulübü Başkanı Fatih Keleş katıldı.

Ekrem İmamoğlu, Başkanımız Ahmet Ağaoğlu nezdinde Trabzonspor camiasına Ramazan Bayramı ve şampiyonlukla ilgili tebrikte bulunurken, Başkanımız Ahmet Ağaoğlu nazik ziyaretleri için İmamoğlu ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu tarafından Ekrem İmamoğlu ve misafirlerimize günün anısına telkâri plaket ve formamız hediye edildi.

Ziyaretin ardından Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı’yla bir araya gelen Ekrem İmamoğlu ve çocukları Beren ve Semih İmamoğlu, Spor Toto Süper Lig 2021-2022 Ahmet Çalık Sezonu şampiyonluğumuzu tebrik ettiler. Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı da ziyaret dolayısıyla İmamoğlu ailesine teşekkür etti.”

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir