Eda Nur Kaplan’ın tecavüze uğradığı gece çekilen son görüntüleri ortaya çıktı! Anne Fatma Polatoğlu canlı yayında sinir krizi geçirdi…

featured

Ankara’da yaşayan Eda Nur Kaplan (18), 31 Temmuz’da Yusuf Güzelyurt ile Mehmet Ardıçoğlu’nun cinsel istismarına uğradı. Şikayetçi olmasına rağmen, zanlılar serbest kaldı.

Bunalıma giren genç kız, arkadaşının 15. kattaki evinden ölüme atladı. İki cani ise ancak o hayatını kaybettikten sonra tutuklandı.

İNTİHAR ETMEDEN ÖNCE ŞİKAYETÇİ OLDU

Ankara’da ablası ve ablasının sevgilisinin uyumasından kısa bir süre sonra binanın 15. katından atlayarak intihar eden 18 yaşındaki Eda Nur Kaplan’ın yaşamına son vermeden bir süre önce Yusuf Güzelyurt ve Mehmet Ardıçoğlu hakkında cinsel saldırıya uğradığını iddia ederek şikayetçi olduğu ortaya çıkmıştı.

Eda Nur Kaplan, polise verdiği ifadesinde, 2 kişinin rızası dışında kendisiyle ilişkiye girdiği, alkollü olduğu için karşı koyamadığını anlatmıştı.

Eda Nur Kaplan’ı olaydan bir süre önce evine bırakan taksi şoförü, “Aşırı derecede alkollüydü. Yarı baygın bir hali vardı, taksiye bindiğinde de ağlamaklı haldeydi. ‘Ben nasıl bir ortamın içine düştüm, ben ne yaptım. Şimdi anneme ne diyeceğim, kendime geldiğimde iki kadın başımda pavyon muhabbeti yapıyordu’ diye sayıklıyordu” ifadelerini kullanmıştı.

Gözaltına alınan Yusuf Güzelyurt’un cep telefonunda yapılan incelemede, olay gecesi otel odasında bulunan Aşkın K. ile ‘İki kişi gelecek. Yaşları küçük, aralarından seçeriz’ şeklinde mesajların olduğu tespit edilmişti.

ANNEDEN SUÇ DUYURUSU

Soruşturma sürerken Eda Nur’un annesi ve arkadaşları ilginç bir iddia ortaya attı. Buna göre Eda Nur, ağabey dediği Barış adlı adamın evinden atlayarak canına kıydı. Anne Fatma Polatoğlu, kızının intihar etmediğini öldürüldüğünü açıkladı. Savcılığa, Barış ve sevgilisi Sıla F. hakkında suç duyurusu yaptı.

SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Eda Nur Kaplan’ın tecavüze uğradığı gece ablası Güler Kaplan’la birlikte çekilen son görüntüleri ortaya çıktı.

Görüntüleri ilk kez izleyen anne Fatma Polatoğlu canlı yayında sinir krizi geçirdi.

İşte o anlar:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir