Mahkemeler genç oyuncunun davalarıyla doldu! Ecem Koyunlu’dan 400 kez taciz şikâyeti

Oyuncu ve şarkıcı Ecem Koyunlu'nun başı sosyal medyadan yüzlerce kişi tarafından kendisine gönderilen cinsel taciz içerikli mesajlar ve fotoğraflarla dertte. Sınırı aşan mesajlardan dolayı ünlü oyuncunun 400'e yakın sayıda savcılığa suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi. Erkek ve kadınlara ait özel görüntüler atılarak tacize maruz kaldığını iddia eden Ecem Koyunlu'nun şikâyetinin ardından sosyal medyadan tacizde bulunan bir şüpheli hakkında 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oyuncu ve şarkıcı Ecem Koyunlu (27) sosyal medya üzerinden yüzlerce kişinin kendisine cinsel taciz içerikli fotoğraflar ve konuşmalarda bulunduğunu ileri sürerek suç duyurusunda bulundu. Arka Sokaklar isimli dizide aldığı küçük rollerle oyunculuk hayatına giren Ecem Koyunlu’nun takipçileriyle başı derde girdi. Paylaştığı fotoğrafların ardından kendisine sık sık taciz içerikli mesajlar ve fotoğraflar gönderildiğini iddia eden Koyunlu sorumlularının cezalandırılmasını istedi.

0X0 Genc Oyuncudan 400 Kez Taciz Sikayeti Mahkemeler Ecem Koyuncu Davalariyla Doldu 1658982530807

400’E YAKIN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Ecem Koyunlu’nun İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına yaptığı suç duyurularının neredeyse 400’e yakın olduğu ortaya çıkarken, şikâyete konu bir tacizde sosyal medya kullanıcısının taciz içerikli mesajlar attığını, bu mesajlara cevap vermemesine rağmen eylemin sıklıkla devam ettiği belirtildi. Dilekçesinde söz konusu içeriklerden dolayı psikolojik rahatsızlık duyduğunu anlatan Koyunlu her sosyal medya platformunda aynı durumla karşılaştığını söyledi.

0X0 Genc Oyuncudan 400 Kez Taciz Sikayeti Mahkemeler Ecem Koyuncu Davalariyla Doldu 1658982530831

CİNSEL İÇERİKLİ FOTOĞRAFLAR

Bir sosyal medya kullanıcısının kendisine mesaj yoluyla cinsel organ ve cinsel içerikli fotoğraflar attığını söyleyen Koyunlu dilekçede, ‘Facebook üzerinden mesaj yoluyla çıplak kadın ve cinsel organ fotoğrafları gönderildi. Fotoğraflar üzerinden tacize maruz kaldım’ şeklinde konuştu. Şikâyet üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

0X0 Genc Oyuncudan 400 Kez Taciz Sikayeti Mahkemeler Ecem Koyuncu Davalariyla Doldu 1658982535705

SUÇUNU KABUL ETTİ

Savcılık soruşturma kapsamında oyuncuya gönderilen fotoğrafları inceleme altına aldı. Yapılan incelemelerde fotoğrafların cinsel taciz içerikli olduğu belirlendi. Fotoğrafları attığı belirlenen şüpheli Mehmet V.’nin ifadesine başvuruldu. Şüpheli söz konusu cinsel içerikli fotoğrafların kendisi tarafından gönderildiği itiraf ederek pişman olduğunu dile getirdi.

0X0 Genc Oyuncudan 400 Kez Taciz Sikayeti Mahkemeler Ecem Koyuncu Davalariyla Doldu 1658982578005

3 YIL HAPSİ İSTENİYOR

Yürütülen soruşturma sonunda Mehmet V., hakkında ‘Cinsel Taciz’ suçu kapsamında 3 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi. Şüpheli ilerleyen günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesinde hâkim karşısına çıkacak.

 

Mahkemeler genç oyuncunun davalarıyla doldu! Ecem Koyunlu’dan 400 kez taciz şikâyeti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.