Ece Erken’den İçişleri Bakanı Soylu’ya teşekkür

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Bakırköy’de önceki gün saat 00.30 sıralarında meydana gelen olayda sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, balık restoranında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Polis ekiplerinin çalışmaları sonucu, 6 kişiden 2’si gözaltına alındı. Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde 9 şüpheli daha yakalanarak gözaltına alındı. Toplam 11 şüphelinin emniyette sorguya alındı.

SAKLANDIKLARI EVDE YAKALANDILAR

Olayla ilgili daha önce yakalanan Uğur Can Bilge ve Gökhan Karakan’ın ardından İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri çalışması sonucu diğer şüpheliler de yakalandı. Aralarında Drej Ali olarak bilinen Ali Yasak’ın yeğenleri Ali Yasak ve Kadir Yasak’ın da olduğu 11 kişi, 19 ayrı adrese yapılan eş zamanlı operasyon ile 24 saat içinde yakalandı. Baş şüphelilerin saklandıkları evde gözaltına alındığı anlar ise kameralara yansıdı.

“RABBİM ŞÜKÜRLER OLSUN”

Ece Erken, eşinin cinayetinde baş şüpheli olarak gösterilen Ali Yasak’ın gözaltına alınmasının ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Kelepçelenen Yasak’ın fotoğrafını paylaşan Erken, “Rabbim şükürler olsun Allah’ım ne çektiysek çeksin, Allah’ım çok büyüksün çok” dedi.

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU’YA TEŞEKKÜR

“Sayın İçişleri bakanımızdan ve emniyet birimlerinden Allah Razı olsun. Onlar yakalanana kadar nefes almadık biz. Canımız gitti. Giden gelmez ama cezasız kalmamalarına şükürler olsun. Yalvarıyorum en ağır cezayı alsınlar. Bizi yaşarken öldürdüler. Ne olur en ağır cezayı alsınlar. Rabbim hem bu dünyada hem ahirette gün yüzü göstermesin bunlara.”

 

Ece Erken Suleyman Soylu

Ece Erken’den İçişleri Bakanı Soylu’ya teşekkür

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.