Artık yüzü gülüyor! Ece Erken oğlu Eymen için büyücü oldu

Bu yılın başında eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu silahlı saldırıda kaybeden ünlü sunucu Ece Erken, zor günleri geride bıraktı. Oğlu Eymen sayesinde hayata tutunan Ece Erken, evladının bir dediğini ikiletmiyor. Alışveriş yapmak için AVM'ye giden Erken, Harry Potter filminin konsept eşyalarını satan bir mağazada büyücü kılığına girdi. Anne oğulun eğlenceli anları ise kameraya yansıdı.

featured

Ece Erken, oğlu Eymen ile beraber Etiler’de bir AVM görüntülendi. Anne oğul mağazaları gezerken dünyada fenomen olan Harry Potter filminin konsept eşyalarını satan bir mağazaya girdiler. Erken, mağaza içinde büyücü kıyafetini giyerken oğlu Eymen de o anları telefon ile çekmeye çalıştı.

“EYMEN BEY YÜZÜNDEN MAHSUR KALDIK”

Çıkışta basın mensupları ile ayaküstü sohbet eden Ece Erken, geçtiğimiz hafta yaşadıkları denizin ortasında jetski ile mahsur kaldıkları gün hakkında “Eymen bey yüzünden. Yunanistan’a kadar sürdü.” dedikten sonra Eymen araya girerek “Bana suçlama, sen dedin. Ben biraz geriye gidelim dedim.” diyerek annesine sitem etti.

Ece Erken Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Kocadereli’den şikayetçi oldu!

EŞİNİ KAYBETMİŞTİ

Ece Erken’in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Yeşilköy’de sahibi olduğu restoranda geçtiğimiz ocak ayında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir