Diz kapağını kıran Ebru Yaşar’dan dikkat çeken açıklama: “Artık kırmızı giymeyeceğim, nazar değiyor”

Yaşadığı şanssız kaza sonrası dizi kırılan meşhur sanatçı Ebru Yaşar, ortalama iki ay sonra ilk defa sevenleriyle buluştu. Günler öncesinden rezervasyonların dolduğu mekanda hayranlarına unutulmaz bir müzik gecesi yaşatan Yaşar, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz gün bir mekanda sahne alan ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, yaşadığı talihsiz kazanın ardından dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ebru Yaşar, “Burada sahneye çıkmış, kırmızı bir elbise giymiştim. Bir daha kırmızı elbise giymeyeceğim.” dedi.

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, talihsiz bir kaza geçirmiş ve dizini kırmıştı. Ebru Yaşar, 2 ay sonra sahneye çıktı ve sevenleri ile bir araya geldi.

“BİR DAHA KIRMIZI ELBİSE GİYMEYECEĞİM”

Geçtiğimiz akşam sahne alan Yaşar, “Burada sahneye çıkmış, kırmızı bir elbise giymiştim. Bir daha kırmızı elbise giymeyeceğim. Kırmızının nazarı vardır derler ya. Dizimi kırdım, 2 ay oturdum” şeklinde konuştu.

Sağlık durumuna ilişkin açıklamalarda bulunan Ebru Yaşar, “7 hafta hiç ayağa kalkamadım. Çok zordu. Şimdi iyiyim. Düz ayakkabılara geçtim, birkaç ay topuklu giymeyeceğim” dedi.

Kirmizi Elbise

“RUTİN BİR ŞEKİLDE GİTMEYE ÇALIŞIYORUM”

Dizi kapağı kırıldığı için haftalarca sahnelerden uzak kalan Yaşar, “Sahneleri çok özledim gerçekten. Bizim haftalarımızı, günlerimizi menajerime bıraksam dolu dolu geçirmek ister. Ama ben hem kendi sağlığım, aile yaşantım, hem de stüdyo işlerim için çok da iş alamıyorum. Hepsini kabul edemiyoruz. Sağ olsunlar gelen istekler, talepler, için… Ama sevdiğimiz yerler var. Olmaktan mutlu olduğumuz yerler var. Oralara rutin bir şekilde gitmeye çalışıyorum. Fakat biraz daha ölçüye gideceğim. Prensip gereği öyle gidiyorum zaten, her sahnede olmak istemiyorum açıkçası” dedi.

 

Diz kapağını kıran Ebru Yaşar’dan dikkat çeken açıklama: “Artık kırmızı giymeyeceğim, nazar değiyor”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.