Düzce’deki deprem Bolu’yu da şiddetli salladı!

Düzce'de meydana gelen 4,2 büyüklüğündeki deprem Bolu, Sakarya ve Zonguldak'ta da hissedildi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, "Çok şükür herhangi bir kayıp yaşamadık. Tüm hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum." açıklaması yaptı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce merkezli 4,2 büyüklüğündeki Bolu, Sakarya ve Zonguldak gibi çevre illerde de korkuya sebep oldu.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi’nin verilerine göre saat 22.49’da Düzce merkezli 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Duzce Deprem Harita

“HERHANGİ BİR KAYIP YAŞAMADIK”

Deprem Düzce’nin yanı sıra Bolu, Sakarya ve Zonguldak’ta da hissedildi.

Depremin Bolu’da da oldukça hissedildiğini belirten Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Çok şükür herhangi bir kayıp yaşamadık. Tüm hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” ifadelerini kullandı.

Düzce’de korkutan deprem! Halk panikle sokağa döküldü

“ALLAH BÜYÜĞÜNÜ YAŞATMASIN”

Bolu’da namaz kıldığı sırada depremi hisseden Şerife Aşık, “Tam oturdum. Birden sallandı. Korktum. Hemen içeri girdim. Eşim de duymuş. Çocukları aradım hemen. Onlar da duymuşlar. Biz dışarı çıkıyoruz, dedim. Allah büyüğünü yaşatmasın” dedi.

“EVE TEKRAR GİRMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM”

1999 depreminde askerde olduğu için ilk kez deprem yaşadığını belirten Murat Babayiğit, “Televizyon izliyordum. Birden sallanmaya başladı. Son katta oturuyorum. Elbiselerimi giydim ve dışarı çıktım. Tekrar girmeyi düşünmüyorum” diye konuştu.

Depremin ardından evinden çıkan başka bir vatandaş ise “Evde televizyon izlerken böyle bir olay yaşadık. Eski günleri hatırladık. Rabbim bir daha bu ülkeye deprem yaşatmasın. Her an bunun bilinciyle yaşamalıyız” ifadelerini kullandı.

 

Düzce’deki deprem Bolu’yu da şiddetli salladı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.