Duy Beni dizisi oyuncuları kim? Duy Beni Ozan kaç yaşında? Duy Beni Utku Coşkun sevgilisi var mı?

Star ekranlarında yayınlanan ve ilk bölümü ile izleyiciden büyük beğeni toplayan Duy Beni dizisinin oyuncuları merak ediliyor. 7. son bölümü ile de sosyal medyada yankı uyandıran dizinin oyuncuları Okan'ın gerçek hayatı merak ediliyor. Duy Beni Ozan kaç yaşında? Duy Beni Utku Coşkun sevgilisi var mı? araştırılıyor. İşte detaylar

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Star TV’nin yeni gençlik dizisi Duy Beni izlenmeye devam ediyor. Dizinin konusu kadar oyuncu kadrosu da şimdiden ses getirdi. Duy Beni dizisi oyuncu kadrosunda Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can gibi genç yetenekler var. Duy Beni dizisi uyarlama mı sorusu ise merak edilenlerden. Duy Beni dizisi uyarlama değil fakat Netflix dizisi Elitte olan benzerliği sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmayan bir detay. Duy Beni dizisi Beşiktaş ve Galata gibi mekanlarda çekiliyor.

Duy Beni nerede çekiliyor? Duy Beni oyuncuları ve karakterleri…

 

İLK KEZ AÇIKLADI

Sabah’a konuşan Utku Coşkun açıklamasında ‘hayatınızda neler değişti’ sorusuna ‘Şapka takmaya başladım’ cevabını verdi. Öte yandan yalnız kalmayı çok sevdiğini de belirterek ” Ben yalnız kalmaya çok alışkın bir insanımdır” dedi.

DUY BENİ DİZİSİ OYUNCULARI

Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu, İbrahim Yıldız, Durul Bazan, Murat Daltaban

Duy Beni 2TKU COŞKUN KİMDİR?

Duy Beni dizisinde Ozan karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Utku Çoşkun, aynı zamanda müzisyendir. Kadir Has Üniversitesi’de tiyatro eğitimi alan Utku Çoşkun, İdil İletişim Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Kamera karşısına ilk defa 2006 yılında Sadi Adli Kişi filmiyle geçen Utku Çoşkun aynı zamanda tiyatro oyuncusudur ve hala aktif olarak sahne almaktadır. Duy Beni dizisiyle anlaşma sağlayan oyuncumuz kamera karşısına en son 2019 yılında Hekimoğlu dizisiyle geçmiştir.

Utku Çoşkun Resmi İnstagram Hesabı
@utkucoskun__

Duy Beni dizisi oyuncuları kim? Duy Beni Ozan kaç yaşında? Duy Beni Utku Coşkun sevgilisi var mı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.