Duy Beni 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Kanat’ın gerçek yüzü ortaya çıkıyor

Star TV'de perşembe akşamları ekranlara gelen Duy Beni dizisinin 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaz döneminin en popüler projelerinden Duy Beni’nin perşembe akşamı yayınlanacak 5. bölümünün 2. fragmanı yayınlandı.

Ekin ve Kanat’ın romantik sahnelerinin damga vuracağı bölüm, nefes kesen anlara sahne olacak.

Duy Beni’nin Bahar öğretmeni Ege Kökenli: Diğer gençlik dizilerinden ayrılıyor çünkü…

DUY BENİ KONUSU NEDİR?

Ekim, orta sınıf bir mahallede yaşayan lise öğrencisi genç bir kızdır. Bir sabah okula giderken yaşadığı trajik bir olayla hayatı temelinden sarsılır. Ekim’in gözü önünde en yakın arkadaşı Leyla’ya bir araba çarpıp kaçar. Ona çarpan araba, mahallenin yakınındaki zengin çocukların gittiği özel bir okulun içine saklanarak sırra kadem basar.

Bu suçlama ispatlanamaz ve okul yönetimi adının karıştığı bu tatsız kazanın etkilerini azaltmak, bir nebze de olsa faydalı olmak adına kazanın olduğu mahalleden üç gence burs verme kararı alır.

Duy Beni dizisinin yıldızı Rabia Soytürk de estetik harikası çıktı! Eski fotoğrafları şaşırttı

Bursu kazananlar arasında Ekim de vardır. Ancak onun amacı çocukluk arkadaşı Leyla’ya bu kötülüğü yapanların izini bir şekilde bulmaktır. O, Leyla’ya çarpıp kaçanın bu okuldan bir öğrenci olduğuna adı gibi emindir. Ekim’le birlikte Bekir ve Ayşe de sınavı kazanmıştır. Okulun ilk günü onlara adeta uzaydan gelmiş gibi davranırlar. Ardından o günden sonra hayatlarını değiştirecek bir olguyla tanışırlar. Zorbalık!

Bu zengin okulun öğrencileri kimi zaman eğlenmek kimi zaman da heyecanlı anlar yaşamak için adına gelenek dedikleri bir sistemin içinde kendi düzenlerini kurmuşlardır. Hiç kimse bir zarar görmedikleri için buna müdahale etmemiştir. Ta ki o gün okula yeni bir öğretmen de tayin olana dek.

Selim Bender! Hem kişisel, hem meslek hayatında her zaman doğrunun yanında olan, öğrencilerini iyiliğe yönlendirmeye çalışmış idealist bir insandır. Bu okulda öğrencilerin bir sırrı sakladıklarının farkındadır.

 

Duy Beni 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Kanat’ın gerçek yüzü ortaya çıkıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.