Şahan Gökbakar’a dolandırıcılık şoku! Tuzağa düştü

Geçtiğimiz günlerde evine ve iş yerine özel bir TV sistemi aboneliği yaptıran Şahan Gökbakar'ı arayıp kendini firma müdürü olarak tanıtan Doğanay K., yedek parça ve teknik hizmet verdiğini belirterek servis ücreti talep etti. Fatura isteyen ünlü komedyen, makbuz gelmeyince firmayla irtibata geçti. Gökbakar, tuzağa düşürüldüğünü anlayınca şikayetçi oldu…

featured

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, satın aldığı özel bir TV sistemi aboneliği çalışanı tarafından arandığını zannederek kişisel bilgilerini paylaştı.

Çalışanın ve platformun böyle bir hizmeti olmadığını öğrenen Gökbakar, kendisini arayarak kişisel bilgilerini ele geçiren şahıstan şikâyetçi oldu.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, hem evine hem de iş yerinde özel bir TV sistemi aboneliği yaptırdı.

Bu abonelik devam ederken kendisini Söz konusu platformun Marmara Bölge Müdürü olarak tanıtan Doğanay K., VİP hizmeti sunduklarını ve platform tarafından yönlendirildiğini beyan ederek Gökbakar’ı aradı.

Şahan Gökbakar’dan Bebek sahildeki cinsel ilişki kepazeliğiyle ilgili skandal paylaşım

ŞİKAYETÇİ OLDU

Gökbakar’ın kimlik ve adres bilgilerini elde eden sözde görevli iddiaya göre, sözde Gökbakar’a yedek parça ve teknik hizmet verdiğini belirterek servis ücreti talep etti.

Gökbakar talep sonrası ise görevliden fatura talep etti.

Günlerce fatura gelmeyince şüphelenen Gökbakar, firması ile irtibata geçtiğinde ise böyle bir çalışanları ve hizmetleri olmadığını öğrendi.

Gökbakar açık adres, kimlik bilgileri ve bazı şifrelerinin ele geçirildiğini ileri sürerek şikayetçi oldu.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir