Dogecoin güvenilir mi? Dogecoin alanları neler bekliyor? Felaket senaryosu…

featured

Hoskinson, “DOGE sektör için her zaman bir tür şaka, bir ‘evcil kaya’, eğlendirici bir şey olmuştur ama çoğu zaman ciddiye almayız. Son zamanlarda, esasen Elon Musk’ın çabaları ve akıllı balinaların piyasa manipülasyonuyla beraber astronomik rakamlara ulaştı ve yeni kripto para yatırımcıları için bir sığınak oldu. Çok açık konuşalım, bu bir balon. DOGE’un fiyatı sürdürülebilir değil. Çökecek ve bireylerin büyük miktardaki yatırımları çok hızlı bir şekilde değerini yitirecek.” ifadelerini kullandı.

Hoskinson ayrıca, bu balon patladığında regülatörlerin alana girmeleri ve kripto para endüstrisinin çalışma şeklini yakından izlemeleri için bir davet olacağını tahmin ediyor:

“Öyle sanıyorum ki bu balonun patlaması regülatörler ve kanun koyucuların sektörümüze karışmalarına yol açacak ve tüm sektöre zarar verecek. Bu iyi bir olay değil ve hiçbir şekilde sürdürülebilir olmayacak. Algorand, Tezos, Avalanche ve Cardano gibi üçüncü nesil kripto para projelerinin büyük takımları, sermayeleri ve mesuliyetleri var. DOGE’un istikrarlı bir geliştirme bile yok. Teknolojisi orijinal değil, Bitcoin’in bir kopyası. Bu balon patladıktan sonra kongre soruşturmaları olacak. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) işin içine girecek. ‘Bu, kriptonun kendi kendini kontrol edemediğinin ve gelip sizi kurtarmamız gerektiğinin bir kanıtı’ diyecekler.”

Kaynak: UzmanCoin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir