Denizli’de eşi Elif Irmak’ı kafasını keserek öldüren Ahmet Emre Irmak’ın ifadesinde kan donduran sözler

Denizli'de tartıştığı karısı Elif Irmak'ı boş araziye götürüp başını bıçakla keserek öldüren Ahmet Emre Irmak'ın psikolojik tedavi gördüğü öğrenilirken olayla ilgili yeni ayrıntılar da ortaya çıktı. "Eşimin çocuğumu aldırdığını düşündüm" diyen katil kocayı annesi Nazan Irmak yalanladı. Jandarmadaki ifadesinde gelininin kürtaj yaptırmadığını belirten Nazan Irmak, "Oğlumun psikolojisi bozuk. Şizofreni hastası. Çocuğu olmaması için gelinime doğum kontrol hapı içiriyordu" dedi.

featured

Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Pınarkent Mahallesi’nde dün gece saatlerinde korkunç bir cinayet işlendi. Anne babasıyla birlikte yaşadıkları evinde 20 yaşındaki karısı Elif Irmak ile henüz belirlenemeyen bir nedenden ötürü tartışan Ahmet Emre Irmak, kavgayı ayırmaya çalışan babası Hikmet Irmak’ı bacağından bıçakladı.

KARISININ BAŞINI KESEREK ÖLDÜRDÜ

Anne babasının tüm çabalarına rağmen engel olamadığı Ahmet Emre Irmak, daha sonra elindeki bıçakla karısını saçından sürüyerek evden dışarıya çıkardı. Karısını 100 metre ilerideki boş araziye götüren öfkeli koca, Elif Irmak’ı başını keserek öldürdü.

Benzer Haberler
elif-irmak-denizli (2)
Denizli’de Elif Irmak’ın boğazını kesen cani kocası Ahmet Emre Irmak torbacı çıktı
ahmet-emre-irmak-denizli
Türkiye’yi dehşete düşüren o katilin fotoğrafı ortaya çıktı! Denizli’de Elif Irmak’ın boğazını kesen Ahmet Emre Irmak kim?

OĞLUNU ANNESİ İHBAR ETTİ

Anne Nazan Irmak, 112 Acil Çağrı Merkezini arayarak yardım istedi. Oğlunun kocasını bıçakladığını ve karısını ise başını keserek öldürdüğünü söyleyen kadının ihbarı üzerine adrese gelen jandarma ekipleri, boş arazide genç kadının cansız bedeniyle karşılaştı. Tartışmanın yaşandığı adrese giden jandarma ekiplerini karşısında gören Ahmet Emre Irmak, işlediği cinayetin ardından geri döndüğü evinde suç aleti bıçakla birlikte teslim oldu.

İZMİR’DE PSİKOLOJİK TEDAVİ GÖRMÜŞ

Yaralı babanın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Ahmet Emre Irmak’ın uyuşturucu satmak suçundan sabıkalı olduğu, bir hafta önce de İzmir’de psikolojik tedavi gördüğü belirtildi.

“EŞİMİN ÇOCUĞUNU ALDIRDIĞINI DÜŞÜNDÜM”

Ahmet Emre Irmak, jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Psikolojik sorunları bulunduğu belirtilen Irmak jandarmadaki ifadesinde, “İzmir’de tedavi görüyordum. Akrabalarımın yanında kalıyordum. Orada bir kürtaj konusu konuşuldu. Eşimin çocuğumu aldırdığını düşündüm. Hemen Denizli’ye gittim. Evde tartıştık. Darp ettim. Babasının evine götürüyordum. Kendimi kaybetmişim. Neler oldu hatırlamıyorum” dedi.

elif ırmak

“GELİNİME DOĞUM KONTROL HAPI İÇİRİYORDU”

Nazan Irmak da jandarmadaki ifadesinde gelinin kürtaj yaptırmadığını belirtip, “Oğlumun psikolojisi bozuk. Şizofreni hastası. Çocuğu olmaması için gelinime doğum kontrol hapı içiriyordu” diye konuştu.

ANNE VE BABASI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

‘Öte yandan Elif Irmak’ın Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsisi tamamlandı. Göğüs, karın ve sırtından bıçaklanıp, darp edildiği belirlenen Elif Irmak’ın cenazesi ailesine teslim edildi. Irmak’ın cenazesini almak için gelen annesi İpek Çimen ve babası Adem Çimen sinir krizi geçirdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir