Denizli’de cezaevinden çıkan anne ve babaya acı şok! Evde kızları Tubanur Kurnaz’ın cansız bedeniyle karşılaştılar

Denizli'de hurdacılıkla uğraşan ve hırsızlık iddiasıyla girdikleri hapisten 45 gün sonra çıkan anne ve baba, eve gittiklerinde acı manzarayla karşılaştı. 21 yaşındaki kızları Tubanur Kurnaz'ın cansız bedenini bulan çift gözyaşlarına boğuldu. Öte yandan genç kızın ölüm sebebiyle ilgili dikkat çeken detaylar ortaya çıktı.

featured

Denizli‘nin Pamukkale ilçesine bağlı 15 Mayıs Mahallesi’nde meydana gelen olayda kıraathaneleri bulunan ve hurdacılık da yaptıkları öğrenilen üvey baba A.K. ile eşi N.K., hırsızlık iddiasıyla cezaevine girdi.

EVDE KORKUNÇ MANZARA İLE KARŞILAŞTILAR

Yaklaşık 45 gün cezaevinde kalan çift, sabah saatlerinde evlerine girdiğinde korkunç manzarayla karşılaştı. Kızları Tubanur Kurnaz’ın (21) cansız bedenini gören çift, gözyaşlarına boğuldu. İhbar üzerine bölgeye sağlık ve güvenlik güçleri sevk edildi.

tuba kurnaz kimdir

GÖZYAŞLARINA BOĞULDULAR

Olay yerine giden sağlık ekipleri, Kurnaz’ın yakın zamanda hayatını kaybettiğini belirledi.

Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı inceleme ardından cansız beden, otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp morguna kaldırıldı.

Cansız bedenin çıkacağı sırada aile yakınları ağıtlar yakarak gözyaşlarına boğulurken, üvey baba ise tabuta sarıldı.

AİLE ÜYELERİNİN İFADESİ ALINACAK

Çalışmaların ardından aile üyeleri ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü.

KESİN ÖLÜM NEDENİ BELİRLENECEK

Öte yandan; şeker hastası olduğu ve uyuşturucu madde kullandığı öğrenilen genç kızın kesin ölüm nedeni, yapılacak otopsinin ardından ortaya çıkacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir