Denizli’de tarlada çalışırken Afganistan uyruklu traktör sürücüsünün ezdiği İrem Selçuk’tan acı haber

Denizli'de sulama sistemi için tarlaya hortum dizen İrem Selçuk, geri manevra yapan traktörün altında kalması sonucu kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Kayıplara karışan Afganistan uyruklu sürücü ise 8 saat sonra jandarma tarafından yakalandı.

featured

Acıpayam ilçesine bağlı Yumrutaş Mahallesinde; 17 yaşındaki İrem Selçuk, tarlada kurulan hortumları dizmek için traktörün arkasına oturdu. Tam bu esnada geri manevra yapan traktör, Selçuk’un üstünden geçti. Acı olayın ardından Afganistan uyruklu sürücü olay yerinden kaçarken, diğer çalışanların ihbarı üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

GENÇ KIZ KURTARILAMADI

Olay yerine giden sağlık görevlileri ağır yaralanan genç kızı hastaneye kaldırdı. Jandarma Olay Yeri İnceleme ekiplerinin yapmış olduğu çalışmaların ardından Selçuk’tan acı haber geldi. Genç kız doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.

“KORKTUĞUM İÇİN KAÇTIM”

Olayın ardından yabancı uyruklu şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı. Etraftaki çalışanların bilgisi doğrultusunda şüphelinin kimliğini belirleyen ekipler, her yeri didik didik arayarak sürücüyü 8 saat sonra buldu. Korktuğu için kaçtığını söyleyen sürücü ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir