Denizli’de sulama kanalına düşen Hakkı Bargan’dan acı haber! Rafet Ergen hâlâ aranıyor…

Denizli'nin Çivril ilçesinde su kanalına düşerek kaybolan 2 çocuktan 1'i olan Hakkı Bargan'dan acı haber geldi. Bargan’ın cansız bedenine ulaşılırken, Rafet Ergen'i arama çalışmaları sürüyor.

featured

Denizli’nin Çivril ilçesinde 2 gün önce kayıp ihbarı yapılan 2 çocuktan 1’inin cesedine ulaşıldı.

Alınan bilgiye göre, 18 Temmuz’da Kıralan Mahallesi’nde ikamet eden Rafet Ergen (9) ile Hakkı Bargan‘dan (11) haber alamayan ailelerinin 112 Acil Çağrı Merkezine kayıp ihbarında bulunmasının ardından başlatılan arama kurtarma çalışmalarda, Hakkı Bargan’ın cenazesine sulama kanalında ulaşıldı.

Ekipler, kayıp olan Rafet Ergen’i bulmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

OLAY

Kıralan Mahallesi’nde ikamet eden Rafet Ergen ile Hakkı Bargan’dan haber alamayan aileleri, 112 Acil Çağrı Merkezine 18 Temmuz’da kayıp ihbarında bulunmasının ardından bölgeye AFAD, jandarma, itfaiye ve su altı arama kurtarma ekibi sevk edilmişti.

Bir tanığın, çocukları son olarak, mahalleden geçen sulama kanalı çevresinde gördüğünü söylemesi üzerine, arama kurtarma ekipleri arama çalışmalarına bu bölgede başlayarak kanalın akış yönü olan Baklan ilçesindeki tali uzantılarında da yoğunlaştırmıştı.

Çalışmalara Çivril Kaymakamı Turan Soğukoluk, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Veysel Yanık ile vatandaşlar da katılmıştı.

Hakkı Bargan

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir