Demet Özdemir’in balkon pozu hayran bıraktı! Sosyal medyayı uçurdu…

Yakın zaman önce Oğuzhan Koç'la hayatlarını birleştiren Demet Özdemir güzelliğiyle her geçen gün olay oluyor. Sosyal medyasından paylaştığı balkon pozuna beğeniler çığ gibi...

featured
service

Bir süredir sıkı aşk yaşayan oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç, 28 Ağustos’ta Sarıyer’de gerçekleştirdikleri görkemli bir düğün il evlenmişti. Demet Özdemir’in tercih ettiği üç gelinlik ise sosyal medyaya damga vurmuş, çok sayıda eleştiri yapılmıştı. Özdemir “Yapılan yorumlar beni üzüyor” açıklamasında bulunmuştu.

0x0 demet ozdemir ve oguzhan koctan balayi paylasimlari geldi 1662622578386

Geçtiğimiz Haziran ayında sade bir tören ile nişanlan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, Sarıyer’deki bir otelde gerçekleştirilen nikah töreni ile hayatlarını birleştirmişti. Rötarlı olarak evlenen çiftin düğününe çok sayıda ünlü isim katılmıştı.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Özdemir, son olarak siyah çorabıyla balkonda poz verdi.

Ekran Alintisigf 3

Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç ile birlikteliğini geçen haftalarda nikâh masasına taşıyan oyuncu Demet Özdemir, gelinlikleri nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

Ekran Alintisigfds

YORUMLARA BAZEN ÜZÜLÜYORUM

Demet Özdemir sosyal medyadaki yorumların kendisini etkilediğini de söyledi. Özdemir şu ifadeleri kullanmıştı: “Başlarda çok sinirleniyordum, nihayet başa çıkmayı öğrendim. Takmıyorum diyemem. Bazen üzüldüğüm anlar oluyor. Şahsıma yapılan kırıcı yorumlar bir tarafa, görüp okuyacağımızı bile bile insanların bu denli kötülük kusabilmesi asıl üzüntüm. Nihayetinde herkes kendini yansıtıyor. Yansıyanlar üzücü.”

Dünyayla Benim Aramda dizisinde Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy’un ateşli sahneleri sosyal medyanın gündemine oturdu

Demet Özdemir’in balkon pozu hayran bıraktı! Sosyal medyayı uçurdu…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir