7 aylık hamile Demet Evgar ile Levent Babataş düğününü evinin bahçesinde yaptı! Site sakinleri isyanda: ‘Hiç yakışmadı’

Ünlü oyuncu Demet Evgar ve Levent Babataş, pandemi nedeniyle ertelenen düğünlerini Emirgan'daki evinin bahçesinde yaptı. Ancak mahalle sakinleri hem müzik sesinden hem de sokaklara park edilen araçlardan rahatsız oldu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2016 yılında aşk yaşamaya başladığı işletmeci sevgilisi Levent Babataş ile Mart ayında nikah masasına oturan Demet Evgar şimdi de düğün yaptı. 6 aylık hamile olan Demet Evgar ile Levent Babataş’ın düğünü Emirgan’daki evlerinin bahçesinde gerçekleşti. İkilinin düğünden kareleri davetliler tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

Ancak mahalle sakinleri evin bahçesinde gerçekleşen düğündeki müzik sesinden ve mahalle arasında oluşan araç trafiğinden rahatsız oldu. Yoğun araç trafiğinin oluştuğu mahallenin sakinleri, rahatsızlıklarını sosyal medyadan dile getirdi. Demet Evgar’ın komşuları bu davranışın ünlü oyuncuya yakışmadığını belirtti.

Sosyetenin tanınmış isimlerinden Pelin Doğan da tepkisini sosyal medyadan verdi. Doğan, paylaşımında “Emirgan’ın sokaklarını kapatıp, yaşlısı hastası demeden mahvettiler! Mahalle düğünü yapacaksan Arnavut kaldırımlı sokaklarda yaşayan insanları düşüneceksin! Vale bile tutmadan yüzlerce insanın evinin, apartmanının kapı önlerini sokaklarını kapadılar. Hiç yakışmadı.” ifadelerini kullandı.

Demet Evgar birkaç gün önce de evinin bahçesinde yakın kız arkadaşlarıyla gündüz saatlerinde kına gecesi organize etmişti.

1 99

 

7 aylık hamile Demet Evgar ile Levent Babataş düğününü evinin bahçesinde yaptı! Site sakinleri isyanda: ‘Hiç yakışmadı’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.