Cunta çocuğu Ümit Özdağ’ın trolünden darbe çağrısı!

27 Mayıs 1960’taki darbede ‘’14’ler’’ olarak tabir edilen Millî Birlik Komitesi içerisinde yer alan darbeci Muzaffer Özdağ’ın Japonya’nın başkenti Tokya’da doğan çocuğu Ümit Özdağ’ın sosyal medyadaki trolü, darbe çağrısı yaptı. Twitter’dan Genelkurmay Başkanlığının binasını paylaşan Özdağ’ın trolünün yayınladığı videoya FETÖ’cü ve PKK’lıların yönettiği trol hesaplardan destek geldi…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tarihler 1960’ı gösterirken Türk Silahlı Kuvvetleri içerisindeki bir grup subay, Türkiye’nin tarihine leke olarak yapışacak 27 Mayıs 1960 darbesini yaparak, Adnan Menderes ve arkadaşlarını astı.

‘’AKP’NİN OLMADIĞI YENİ TÜRKİYE’YE HAZIR OLUN’’

14 kişilik sözde Millî Birlik Komitesi askerlerinin içinde yer alan Muzaffer Özdağ’ın, bugünlerde ırkçılık ve iç savaş çığırtkanlığı yapan oğlu Ümit Özdağ’ın sosyal medyadaki trollerinden biri ‘’AKP’nin olmadığı yeni Türkiye’ye hazır olun! Devlet AKP’den büyüktür!’’ notuyla skandal bir video paylaşarak, darbe çağrısı yaptı.

Ümit Özdağ’ın troll çetesinden darbe çağrısı! Adnan Menderes’e iğrenç küfürler…

FETÖ’CÜ VE PKK’LI TERÖRİSTLERİN YÖNETTİĞİ TROL HESAPLARDAN DESTEK

Üzerinde kara bulutların dolaştığı Genelkurmay Başkanlığı binasının videosunu paylaşan, ‘’Türk Askeri Doktrinleri’’ adındaki trol hesabın gönderisine, yine Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın sosyal medyadaki en büyük destekçisi FETÖ’cü ve PKK’lı teröristlerin yönettiği trol hesapların yorum yaptığı görüldü.

Ekran Goruntusu 2022 08 09 104512

‘’DÖRT GÖZLE O GÜNÜ BEKLİYORUZ’’

Paylaşılan skandal videonun altına diğer troller de, ‘’Dört gözle o günü bekliyoruz’’, ‘’Hadi tez saatte inşallah.’’, ”Vatandaş hazır, devletin hazır olmasını bekliyoruz büyük bir umutla” şeklindeki yorumlarla destek verdi.

Ekran Goruntusu 2022 08 09 104736

İşte o skandal darbe çağrısı videosu:

Cunta çocuğu Ümit Özdağ’ın trolünden darbe çağrısı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.