Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na müthiş gönderme: “Ben sizi yukarıya baktırmayacağım”

Yangın sebebiyle Muğla'nın Marmaris ilçesine giden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İlk müdahale 3 helikopter ve 2 uçak ile gerçekleştirildi. Bakın, ben sizi yukarıya baktırmayacağım. Siz bana bakın çünkü yapılması gereken neyse bunların hepsi anında gerçekleşti, yapıldı." dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yangın nedeniyle Muğla’nın Marmaris ilçesine gitti.

İlgili kurum ve kuruluşlara gerekli talimatları veren Erdoğan, çalışmaları yerinde incelemek üzere yangın bölgesinde bulunuyor.

Erdogan 4 1

KILIÇDAROĞLU’NUN KONUŞMASINI HATIRLATTI

Erdoğan, burada yaptığı açıklamada, yangına müdahaleye dair ayrıntıları paylaştı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yangın bölgesinde yaptığı açıklamada, “Verin görevi bize, biz yapalım, bitirelim. Açarız bir kampanya, gece görüşü olan uçağı da helikopteri de getiririz buraya.” demişti.

Erdogan 3 2

Kılıçdaroğlu’nun konuşması sırasında, yangına müdahale için geçen helikopterlere kurmaylarının bakışı gündem olurken, Cumhurbaşkanı Erdoğan, kameralara yansıyan söz konusu anlara değindi.

“BEN SİZİ YUKARIYA BAKTIRMAYACAĞIM”

Erdoğan, “İlk müdahale 3 helikopter ve 2 uçak ile gerçekleştirildi. Bakın, ben sizi yukarıya baktırmayacağım. Siz bana bakın çünkü yapılması gereken neyse bunların hepsi anında gerçekleşti, yapıldı.” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın bu ifadeleri sonrası etrafında bulunan yetkililerin gülümsediği görüldü.

Erdogan 2 4

“YANGININ BÜYÜMESİ ENGELLENDİ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca, “Her an çok daha güçlenerek, güçlü bir şekilde bu süreci devam ettirdik. 3 helikopter, 2 uçak ile başlayan bu süreci, toplamda 95 araç, 576 personelle gerçekleştirdik.

Yapılan illk müdahaleyle yangının çok daha büyük boyutlara ulaşması engellendi.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na müthiş gönderme: “Ben sizi yukarıya baktırmayacağım”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.