Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Dilek İmamoğlu’na sert tepki: “Terör örgütü işaretiyle devlete meydan okuyanları sandığa gömüyor muyuz?”

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon Meydan Park'ında gerçekleştirilen "Yeni Zigana Tüneli" açılış töreninde, Van mitinginde terör örgütü işareti kullanarak halkı selamlayan Dilek İmamoğlu'na sert tepki göstererek, "Van'da terör örgütünün işareti ile devletine meydan okuyanları ve onlara el sallayanları sandığa gömüyor muyuz?" dedi.

featured

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon Meydan Park’ında gerçekleştirilen “Yeni Zigana Tüneli” açılış töreninde önemli açıklamalarda bulundu.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

Trabzon Kandil’den sevilmez, Pensilvanya’dan sevilmez, Londra’dan sevilmez. Trabzon işte bu meydanda sevilir. Fatih’in torunları bunlara cevabı 14 Mayıs’ta verecektir. Terör örgütlerinin desteğiyle yelkenlerini şişirenlere gereken cevabı verecektir.

DİLEK İMAMOĞLU’NUN YAPTIĞI İŞARETE SERT TEPKİ

Bir kez daha durmak yok, yola devam demeye var mısın Trabzon? Bunları 14 Mayıs’ta sandığa gömüyor musun Trabzon? Van’da terör örgütünün işareti ile devletine meydan okuyanları ve onlara el sallayanları sandığa gömüyor muyuz Trabzon?

Manda ve himaye kabul edilemez düsturuyla istiklal mücadelesini başlatanların evlatları, mandacı Kemal ve saz arkadaşlarını tarihin tozlu raflarına atacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir