Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti teşkilatı ile bayramlaşma programında uyukladı! İşte Erdoğan’ın zor anları…

featured

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti teşkilatıyla bayramlaşma programında konuşma yaptı.

Erdoğan konuşmasında, ”Salgın çeşitli ülkelerde yeni varyantlarla yükselişe geçse de Türkiye henüz bu tehdidin pençesine düşmüş değildir. Ek tedbirlere gerek kalmadan atlatacağız dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 81 ilin AK Parti teşkilatıyla bayramlaştığı video konferasta üzerinde tişört olması dikkat çekti. Erdoğan partililere, “Sahayı boş bırakmayın” hatırlatması yaptı.

Uykulu olduğu haller gözlerden kaçmadı

Video konferans yöntemiyle canlı yayında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşma sırasında duraksaması ve gözlerinin sık sık kapanması dikkatlerden kaçmadı.

Kısa bir duraksamadan sonra konuşmaya devam eden Erdoğan, herkesi şaşkına çevirdi. Erdoğan’ın böyle bir duraksama yaşaması sonrasında o anlar sosyal medyada çok konuşuldu. İşte Erdoğan’ın zor anları:

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle;

Salgın çeşitli ülkelerde yeni varyantlarla yükselişe geçse de Türkiye henüz bu tehdidin pençesine düşmüş değildir.

Bazı alanlarda yetişmiş iş gücü adeta karaborsaya düşmüş durumda. Türkiye’nin potansiyelinden, büyüklüğünden habersiz tellalla sürekli tersini söylüyor. 2023 hedeflerine doğru kararlılıkla yürüyoruz.

Ülkemizde artık vesayeti diriltme hayalleri de ekonomi ve demokraside elde ettiğimiz kazanımları geriye götürme çabaları beyhudedir.

Kıbrıs’ta icra ettiğimiz program pek çok bakımdan önemliydi. Artık Kıbrıs Türklerinin uluslararası görüşmelerde masadaki tek talebi egemen devlet statülerinin tanınmasıdır. Bunun dışındaki tüm teklifler geçerliliğini yitirmiştir.

“Türkiye’nin gösterdiği iyi niyete rağmen…”

1963’ten itibaren Kıbrıs Türklerine katliam dahil her türlü haksızlığı yapan bunlardı. Türkiye’nin gösterdiği iyi niyete rağmen aleyhimize çalışan Rumlardı. Masadan kaçan Rumlardı.

Artık bizim için kuzey-güney Kıbrıs yoktur. Kıbrıs Türk Devleti’nin en kısa zamanda geniş bir tanınırlığa sahip olması için her türlü gayreti sergileyeceğiz

Türkiye’yi demokrasi ve kalkınma hakkından çıkarmak için uğraşanlar son viraja girdiklerinin farkındadır. Caddede, sokakta, evde her yerde biz olacağız. Vatandaşlarımızın sevinçli günlerinde de acılı günlerinde de yanlarında yer alacağız. Yarın vatandaşlarımız sandıkta AK Partili olarak sizlerin yaptıklarını ya da yapmadıklarını sandığa yansıtacak. Sizlerin planlı, bilinçli çalışmalarınızla 24 saatin üzerine 24 saat daha ekleyerek bu ağır sorumluluğun üstesinden geleceğinize inanıyorum. Önümüzdeki 2 yıl boyunca yapacağınız her işin çocuklarımızın ve onların evlatlarının geleceğine yön vereceğini aklımızdan çıkarmamalıyız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir