Çöp evde bulunan Cem Muhammet hakkında doktordan açıklama, anneden yeni hamle!

Bursa'da çöp evde yarı baygın hâlde bulunan Cem Muhammet A.'nın sağlık durumuyla ilgili yeni doktorundan açıklama geldi. Cem'in 2 kilo 100 gram aldığı, sağlık durumunun her geçen gün daha iyiye gittiği aktarıldı. Yeni bir eve taşınacağını kaydeden anne ise çocuğunu almak için başvuru yapacak…

featured

Bursa Nilüfer’deki çöp evde kilitli odada baygın halde bulunan ve 15 gündür Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi gören Cem Muhammet A.‘nın sağlık durumunun, her geçen gün daha iyiye gittiği açıklandı.

KİLO ALDI

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, Cem’in 2 kilo 100 gram aldığını ve artık desteksiz yürüyebildiğini söyledi.

CEM’İN ANTALYA’DA KALDIĞI EV GÖRÜNTÜLENDİ

Cem Muhammet’in Bursa’dan Antalya’ya geldikten sonra bir gününü geçirdiği evin içi görüntülendi.

Su tesisatı onarılmadığı için zemin kattaki dairesinin duvar sıvalarının kabarıp düştüğünü, içeride yüksek rutubet oluştuğunu belirten Yasemin A., yeni bir ev kiraladığını söyledi.

Çoğunluğu oyuncak ve kırtasiye malzemesinden oluşan eşyaları kolilere dolduran Yasemin A., birkaç güne taşınacağını anlattı.

Bursa’da çöp evde bulunan Cem Muhammet’ten haber var!

CEM’İ ALMAK İÇİN BAŞVURU YAPACAK

Anne, taşındıktan sonra oğlunu almak için yeniden Antalya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne başvuracağını belirtti.

Yasemin A., “Tabii ki önce oğlumun sağlık sorunlarının bitmesini ve tedavisinin tamamlanmasını bekleyeceğim.

Sonrasında yanıma alacağım. Kaç gündür göremiyorum.

Bizim birbirimize ihtiyacımız var. Oğlum eve gelince kutlama pastası keseceğim” dedi.

İlk teslim edildiğinde de pasta alıp kutlama planladığını ancak nasip olmadığını kaydeden Yasemin A., artık çok güzel günler yaşayacaklarını dile getirdi.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir