Çok Güzel Hareketler Bunlar’dan ayrılan Evliya Aykan, Behzat Ç.’ye katıldı

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'deki tiplemeleriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Evliya Aykan, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla kadrodan ayrıldığını açıkladı. Çalışma temposuna ara vermeyen Evliya Aykan, tekrardan çekilmeye başlayan Behzet Ç.'nin kadrosuna katıldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğinde Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Tiplemeleriyle programa damga vuran Evliya Aykan, yeni sezon öncesi kadrodan ayrıldığını duyurdu.

Cok Guzel Hareketler Bunlar Dan Ayrilan Evliya 15142143 4885 M

“UZUN BİR YOLCULUĞUN SONUNA GELDİK”

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından bir veda paylaşımı yapan sevilen oyuncu,”Uzun bir yolculuğun sonuna geldik. Sahne arkasında ve önünde eğlendiğim ve öğrendiğim yığınla deneyim yaşadım. Tüm ekip arkadaşlarıma, Mutfak çalışanlarına ve hocamıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Elveda gençliğim” ifadelerini kullandı.

Cok Guzel Hareketler Bunlar Dan Ayrilan Evliya 15142143 6445 M

“Çekiç ve Gül: Behzat Ç.” dizisinin kadrosu genişliyor! Baba dizisinden Özge Yağız da transfer edildi

BEHZAT Ç. KADROSUNDA

Evliya Aykan’ın yeni projesi ise kısa süre içinde netleşti. Aykan, başrolünü Erdal Beşikçioğlu’nun üstlendiği Behzat Ç.‘nin yeni sezon kadrosuna dahil oldu. Genç oyuncu, dizide cinayet büronun yeni elemanlarından biri olacak.

Cok Guzel Hareketler Bunlar Dan Ayrilan Evliya 15142143 7959 M

Cok Guzel Hareketler Bunlar Dan Ayrilan Evliya 15142143 5207 M Cok Guzel Hareketler Bunlar Dan Ayrilan Evliya 15142143 9184 M

Çok Güzel Hareketler Bunlar’dan ayrılan Evliya Aykan, Behzat Ç.’ye katıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.