Çıplak halde otoyolda koştu! Yaptıkları pes dedirtti

Çekmeköy Kuzey Marmara Otoyolu’nda yarı çıplak halde koşan bir vatandaş kendisini ve trafiği tehlikeye attı. Önce elbiselerini yakan şahıs, sonrasında otobanda çıplak halde koşmaya başladı. Şahıs, kendisini görüntüleyen sürücüye ise el sallayarak selam verdi.

featured

Olay, akşam saatlerinde Çekmeköy Kuzey Marmara Otoyolu Çamlık Tüneli mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, otobanda elbiselerini yakan şahıs yarı çıplak halde araçların arasında koştu.

AKIBETİ BİLİNMİYOR

Trafiği tehlikeye sokan kişi hem kendi canını hem de sürücülerin canını hiçe saydı. Kendisini otomobilden görüntüleyen vatandaşa ise el sallayarak selam verdi. Öte yandan koşan vatandaşın akıbeti ise bilinmiyor.

AKILLARA “ÇIPLAK VATANDAŞ” FİLMİNİ GETİRDİ

Vatandaşın neden sokağa çıplak çıktığı, araç şoförünün neden araçtan inerek peşinden koşmaya başladığı bilinmiyor. Olay akıllara Şener Şen ve Müjde Ar’ın oynadığı 1985 yapımı Çıplak Vatandaş filmini getirdi. Filmde Şener Şen yoksulluk ve açlıktan aklını yitirerek çıplak halde sokakta koşmaya başlamıştı. Kaynak: Denizli’de şoke eden olay! Çırılçıplak caddede koştu

Ülkece kafayı yedik! Denizli’de bir vatandaş çırılçıplak soyunup caddede koştu

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir