İsmailağa Cemaatine yakın dernekten ‘Cin’i en iyi biz çıkarırız’ reklamı

İsmailağa Cemaati’ne yakınlığıyla bilinen Eminler İlim ve Hizmet Derneği internette “Cin çıkarma ve büyü bozma” ilanları yayınlamaya başladı.

featured

Cin çıkarma, büyü yapma” gibi birçok İslam alimine göre dinde yeri olmayan ve insanları aldatma amacı güden eylemler sosyal medyaya taşındı. İstanbul’da İsmailağa Cemaati’ne yakınlığıyla bilinen Eminler İlim ve Hizmet Derneği “Cin çıkarma, nazar ve büyü bozma” vaadiyle internette ilan yayınlamaya başladı.

Youtube’de sosyal medyada yaklaşık 50 bin takipçisi bulunan derneğin resmi hesaplarından yayınlanan videoda çarpıcı ifadeler kullanılıyor.

Videoda konuşma yapan cübbeli, sarıklı kişi şunları söyledi;

“Ataşehir’de cin, büyü, nazar gibi bir sıkıntısı olan insanların sıkıntısını gidermek için, Allah’ın izniyle ve bunu bir bir dakikada yapabildiğimiz için söylüyorum. Ücretsiz bir şekilde buraya gelen herkese yardımcı oluyorum. Gelmek isterlerse bu videoyu izleyen kardeşlerim, İstanbul Ataşehir’de ücretsiz olarak yardımcı oluyorum. Selamınaleyküm…”

EN ÇOK İZLENENLER ARASINA GİRDİ

Cin, büyü ve nazarı bir dakikada çözdüğünü iddia eden şahsın videosu kısa sürede çok sayıda izlenme ve beğeni aldı. TikTok’ta günün en çok izlenen videoları arasına giren görüntülerle ilgili çarpıcı detaylar da var.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir