CHP’li Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın alkollüyken çarptığı araç sahiplerini tehdit ettiği ortaya çıktı!

featured

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın alkollü şekilde bir kadının kullandığı otomobile çarptığı iddia edildi.

Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Canan Döner’in de kaza sırasında Ali Kılıç’la birlikte araç içinde olduğu bildirildi. Canan Döner’in CHP İstanbul Eski İl Başkan Yardımcısı olduğu öğrenildi.

Kazazede Pınar Keskin’in, kendilerine susmaları için para teklif edildiğini açıkladı ve “Merhaba şu an bu görmüş olduğunuz araç Maltepe Belediye başkanının aracı ve kendisi kullanıyordu bu aracı. Bizi ikna etmeye çalışıyorlar ‘para verelim, rüşvet verelim’ diyorlar” dedi.

Ali Kılıç ve Canan Döner yeni araçla olay yerinden ayrıldı

Kazanın ardından Maltepe Belediyesi Özel Kalem Müdürü Umut Polat ve Maltepe Belediyesi’nde Ali Kılıç’ın fotoğrafçılığını yapan Nazım Ender Aslan’ın kaza yerine geldiği öğrenildi.

Ali Kılıç ve Canan Döner’in, yeni gelen araca binerek olay yerinden ayrıldığı öne sürüldü.

“Susalım diye bize para veriyorlar”

Umut Polat ve Nazım Ender Aslan’ın, kazazede kadınla pazarlık yaptığına yönelik video internet sitelerine düştü. Kazazede kadın; Umut Polat ve Nazım Ender Aslan’la yaptığı görüşmede şunları söyledi:

“Merhaba şu an bu görmüş olduğunuz araç Maltepe Belediye başkanının aracı ve kendisi kullanıyordu bu aracı. Full alkollüydü bize geldi çarptı aracımın şu şekilde. Ve kalemini gönderdi bize ikna etmeye çalışıyor. Medyaya vermeyin diye ısrar ediyor. Kesinlikle böyle bir durum söz konusu değil. Burası Bağdat Caddesi’ne giden bir yol. Hemen kaçtılar zaten. Korkudan sesim titriyor. Bizi ikna etmeye çalışıyorlar ‘para verelim, rüşvet verelim’ diyorlar. Kesinlikle kabul etmiyoruz. Kanun var, kaçamazsın sen.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir