CHP’den istifa eden milletvekili Teoman Sancar’a gay ilişki şantajında istenen cezalar belli oldu!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Teoman Sancar, partisi CHP’den istifasıyla sonuçlanan bir şantaja maruz kalmıştı.

CHP’den istifa eden Teoman Sancar’la ilgili şok iddia! LGBT ilişki ve şantaj…

Hazırlanan iddianameye göre Fatih Selamet (26) ile Teoman Sancar’ın eskiye dayalı tanışıklıkları vardı. Fatih Selamet bu durumu ‘şantaj’ malzemesi haline getirmek için plan yaptı. Kuşadası’nda polis eniştesi Bülent Acar’a Sancar için “Görüntülerini çekerek şantaj yapabiliriz” dedi. Bu planı onaylayan Acar, Sadık Sivri ve Fatih Kıntaş adlı iki arkadaşını da bu plana ortak etti.

CHP’de ortalık karışacak! Teoman Sancar’ın istifasını getiren ‘LGBT ilişki’ iddiasının filizlendiği o evde neler yaşandı?

Bu plan gereğince Fatih Selamet, Sancar’ı arayarak Denizli’de rezidans dairesine ‘bir konuyu görüşmek üzere’ davet etti. Sancar da kabul edince, Kuşadası’nda planı yapan Sadık Sivri ve Fatih Kıntaş da Denizli’ye geldiler. Fatih Selamet ile söz konusu daireye girdiler ve klimaya kamerayı yerleştirerek daireden ayrıldılar. Rezidansın yakınında araç içinde beklemeye başladılar.

Görüntülerini çekti

İddianameye göre Sancar sarhoş olunca Fatih Selamet bu durumdan faydalanıp müstehcen görüntü çekti. Sancar daha sonra evden ayrıldı. Fatih Selamet de klimaya yerleştirilen kamerayla yapılan kaydı aldı ve bilgisayarına aktardı. Görüntülerin sadece müstehcen bölümlerinin yer aldığı bölümü bıraktı, diğer bölümleri sildi.

Daha sonra Fatih Karakoç’u da aralarına dahil eden grup Sancar’dan para istedi. Sancar, para vermedi. Sancar daha sonra görüntülerin satılacağı duyumu üzerine savcılığa başvurarak şikâyetçi oldu.

9’ar yıla kadar hapis isteniyor

Şüpheliler gözaltına alındı ve üç kişi tutuklandı. Bir şüpheli ise aranıyor. Soruşturmayı tamamlayan savcılık şüphelilerin “şantaj” ve “özel hayatın gizliliğini ihlal” suçlarından cezalandırılması talebiyle iddianame hazırladı. Şüpheliler için 9’ar yıla kadar hapis isteniyor.

CHP’den istifa eden Teoman Sancar, LGBT ilişki ve seks kasedi iddiasını anlattı: “Benden 1 milyon dolar istediler”

CHP’den istifa eden milletvekili Teoman Sancar’a gay ilişki şantajında istenen cezalar belli oldu!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.