CHP, şantajcı Cem Karagöl’ü korudu! ‘Elimde müstehcen görüntülerin var…’

Balıkesir'de CHP İl Gençlik Kolları Başkanlığı yapmasının ardından merkeze çekilerek Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılığı MYK üyeliğine getirilen Cem Karagöl, dolandırıcılıktan tutuklanmıştı. Karagöl'ün, Balıkesir İl Gençlik Kolları'na aday olduğu dönemde, B.P. adındaki bir kadına, "Elimde müstehcen görüntülerin var" diyerek şantaj yaptığı öğrenildi. Kadının şikâyetine rağmen Genel Merkezin, ‘’Konu ikinizin arasında, partimizi ilgilendirmez’’ dediği öne sürüldü.

featured
service

CHP’de cinsel taciz ve yolsuzluk skandallarına bu kez de şantaj eklendi. CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılığı ve MYK üyeliği yapan Cem Karagöl dolandırıcılıktan tutuklanmıştı. Karagöl ile ilgili şok bir gerçek daha ortaya çıktı. Karagöl’ün bir kadını, ‘Elimde müstehcen görüntülerin var’ diyerek tehdit ettiği, kadının da Karagöl’ü CHP Genel Merkezi’ne bildirdiği öğrenildi. Ancak CHP yönetimi tacizciye sahip çıktı.

KREDİ KARTI DOLANDIRICILIĞININ YANKILARI SÜRÜYOR

Sabah’ın haberine göre; Balıkesir’de CHP İl Gençlik Kolları Başkanlığı yaptıktan sonra merkeze çekilerek Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılığı MYK üyeliğine getirilen Cem Karagöl’ün, kredi kartı dolandırıcılığı suçundan tutuklanmasının yankıları sürüyor.

1 3

“ELİMDE MÜSTEHCEN GÖRÜNTÜLERİN VAR”

2019’da Balıkesir İl Gençlik Kolları’na aday olduğu dönemde, B.P. adlı kadın adaya “Elimde müstehcen görüntülerin var” şantajıyla adaylıktan çekilmeye zorlayan Karagöl’ün, genel merkez tarafından korunduğu da ortaya çıktı.

CHP GENEL MERKEZİ’NDEN ŞOK YANIT: KONU İKİNİZİN ARASINDA…

B.P.’nin, defalarca CHP Genel Merkezi’ne gidip Karagöl’ü şikâyet ettiği ve Disiplin Kurulu’na sevkini istediği, parti yöneticilerinin ise “Konu ikinizin arasında, partimizi ilgilendirmez” diyerek geri gönderdiği öğrenildi.

 

CHP, şantajcı Cem Karagöl’ü korudu! ‘Elimde müstehcen görüntülerin var…’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir