CHP, İslam düşmanlığında taktik değiştirdi: Hedef İslamiyet, rehber sapkın fenomenler, malzeme mülteciler…

Türkiye'de özellikle sosyal medyada artışa geçen ırkçı propaganda, Müslüman mülteciler üzerinden yürütülüyor. Müslümanları "sapık, medeniyetsiz, ahlaksız" olarak göstermeye çalışan bazı sosyal medya ünlüleri diğer bir taraftan inandıkları sapkın dini ritüellerin propagandasını yapıyor. "İslamiyetsiz Türklük" projesinin en büyük destekçisi ise tahmin edildiği üzere CHP...

featured
service

Türkiye’de sosyal medya üzerinden başlatılan ırkçılık ve nefret söylemleri furyası, Türk gençliği için tehlikeli bir hal almaya başladı. Kendilerini ‘fenomen’ olarak tanıtan ve İslam düşmanları tarafından el üstünde tutulan bazı isimler, Türk gençlerine Deizm ve Ateizm propagandası yapıyor. Çocuklar ve gençler tarafından ilgiyle takip edilen ve sosyal medyanın kanaat önderleri olarak konumlandırılan sapkınların en popüler malzemesi ise işkenceden ve ölümden kaçarak Türkiye’ye sığınan Müslümanlar.

ÇİZDİKLERİ MÜSLÜMAN İMAJI

Dini inanışları “sapkınlık” olan sosyal medya ünlülerinin İslamiyet’i aşağılamak için gün boyu sosyal medya hesaplarından paylaştıkları Afgan, Pakistanlı ve Suriyeli videolarıyla çizmek istedikleri “Tüm Müslümanlar böyle” algısı, başta CHP olmak üzere İslamiyet ile derdi olan her kesim tarafından destekleniyor.

Kendilerini takip eden çocuklara ve gençlere İslamiyet’i aşağılayan paylaşımlar yapan sosyal medya ünlüleri, diğer bir taraftan ise Ateizm ve Deizm propagandası yapıyor.

Screenshot 2022 05 19T104036.064 Screenshot 2022 05 19T101924.796

Gün boyunca Müslüman mültecilerin TikTok hesaplarında araştırma yapan sosyal medya sapkınları, buldukları birkaç sapığı hem bir millete hem de bir dine mal ederek iğrenç amaçları doğrultusunda yayın yapıyor.

Screenshot 2022 05 19T100648.722 Screenshot 2022 05 19T100028.812 Screenshot 2022 05 19T095939.764

“İSLAMİYETSİZ TÜRKLÜK” PROJESİ VE CHP

Kendi sapkın inanışlarını Türk çocuklarına ve gençlerine yaymak için hiçbir fırsatı kaçırmayan sapkınlar, inanışlarını yaymak için Türkçülük maskesi takmayı da ihmal etmiyor. “Müslümanlıktan koparılmış bir Türklük” için uğraşan sapkınlara en büyük destek ise CHP ve medyasından geliyor.

Kurumsal olarak varlığını İslamiyet ile mücadeleye adayan CHP’nin strateji değiştirdiğini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu daha önce defalarca ifade etmişti. “Helalleşme” adı altında eski hatalarını fark ettiklerini ifade eden Kılıçdaroğlu; kendisinin ve parti yönetiminin söylem olarak bıraktığı İslam düşmanlığını, sosyal medya sapkınları vasıtasıyla yürütüyor.

Deist olduğunu açıklayan ve İslamiyet’i aşağılayan paylaşımlar yapan Jahrein, asıl ününü CHP lideri Kılıçdaroğlu ile yaptığı canlı yayında kazanmıştı

 

Müslümanlıkla olan kavgası bitmeyen CHP, Deizm ve Ateizm gibi sapkın inanışların en büyük destekçileri arasında. Türk çocuklarını küçük yaşta zehirlemeye başlayan ve gençlerin İslamiyet’ten uzaklaşmasını hedefleyen “İslamiyetsiz Türklük” projesine destek olmak için CHP’li isimler hiçbir fırsatı kaçırmıyor.

1597435745 f30a25

 

SAPKIN FİKİRLERİNİ YAYMAK İÇİN MÜLTECİLERİ KULLANIYORLAR

Ateizm ve Deizm propagandası yapmak için Türkiye’ye sığınan Müslüman mültecileri hedef alan sosyal medya sapkınlarının “Türkiye işgal altında, Ülkemizi Araplar bastı” gibi ifadelerle başlayan paylaşımları daha sonra sapkınlık propagandasına dönüşüyor.

“Müslümanlar dünyanın her yerinde böyle, İslam zaten kokuşmuşluktur” gibi skandal ifadelerle CHP’nin eski tezlerini yeni malzemelerle servis etme görevini alan sosyal medya sapkınları, maksatlarına ulaştıklarını ve ne kadar başarılı olduklarını ise kendi yaptıkları anketlerle patronlarına duyuruyor.

Screenshot 2022 05 17T230910.119

CHP “OY KAYGISI” İLE SUSTU, SOSYAL MEDYA SAPKINLARINA SÖYLETİYOR

Oy kaygısı ile İslam düşmanlığı söylemlerini terk eden CHP’de ise bu vazife parayla besledikleri sosyal medya sapkınlarına devredildi. CHP’nin maddi destek sağladığı sosyal medya sapkınları, gün boyunca sosyal medyadan CHP’nin eski söylemlerini Müslüman mültecileri kullanarak tekrarlıyor.

İşte O Söylemlerden Bazıları

“İslamiyet denince aklıma çorap kokusu gelir.”

(CHP E. Milletvekili Falih Rıfkı Atay)

“Din zehirdir. Türkiye’den dini tamamen atabilmek için bize 30 sene lazım.”

(CHP’li E. Başbakan Şükrü Saraçoğlu)

“İslâm 14 asırlık sakat bir inançtır. İslâmiyet ilerlemeye engeldir. Bu dinle yürünmez, mahvoluruz.”

(Eski Adalet Bakanı Mahmut Esat Bozkurt)

“Ayetler bizi alakadar etmez.”

( CHP E. Milletvekili Şemsettin Günaltay)

“Allah’ı da , Sultan’la birlikte tahtından indirdik. Bizim mabedlerimiz fabrikalardır.”

(CHP E. Milletvekili Refik Ahmet Sevengil)

“Kâbe Arab’ın olsun, bize Çankaya yeter”

( CHP E. Milletvekili Kemalettin Kamu)

“Başörtüsünü Sümerler’de fahişeler takardı.”

( CHP E. Milletvekili Canan Arıtman)

“Arap erkekleri 7. yüzyılda 9 yaşındaki kızları koynuna alıyordu.”

( CHP E. Milletvekili Hüseyin Aygün)

“Bizim yalancı Muhammed’e ve onun uydurduğu (haşa) Tanrı’ya ihtiyacımız yok.”

(Seyhan Belediye Meclis Üyesi Ali Aydoğan)

“Din yok milliyet var. Felsefemizde din kelimesinin tam karşılığı ulusalcılıktır.”

(CHP E. Milletvekili Ruşeni Barkın)

 “Biz otuz sene sonra gençliğin kafasını Allah ve Peygamber gibi boş laflardan kurtarmış olacağız.”

(Eski Dışişleri Bakan Müsteşarı Tevfik Kamil Köperler)

 

CHP, İslam düşmanlığında taktik değiştirdi: Hedef İslamiyet, rehber sapkın fenomenler, malzeme mülteciler…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir