CHP holiganı Fatih Portakal’dan Kılıçdaroğlu’na istifa çağrısı

CHP'ye yakınlığıyla bilinen Fatih Portakal, cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimlerinde adeta hezimete uğrayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirdi. Portakal, "Artık siz bu partiden gitmelisiniz ve siz yerel seçimde o seçimde, bu seçimde diyerek ertelememeniz gerekiyor ve bir kan değişikliğine ihtiyaç var. Bakınız seçime giren değil kazanan bir lider olmanız gerekiyor artık." dedi.

featured

CHP’ye yakınlığıyla ve AK Parti düşmanlığıyla bilinen holigan sunucu Fatih Portakal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu istifaya çağırdı.

“ARTIK GİTMELİSİNİZ”

CHP’li Portakal, Kılıçdaroğlu’nun girdiği her seçimi kaybetmesine tepki gösterdi.

Portakal, canlı yayında şöyle konuşarak Kılıçdaroğlu’nu istifaya çağırdı:

“Artık siz bu partiden gitmelisiniz ve siz yerel seçimde o seçimde, bu seçimde diyerek ertelememeniz gerekiyor ve bir kan değişikliğine ihtiyaç var. Bakınız seçime giren değil kazanan bir lider olmanız gerekiyor artık.

Her seçime giriyorsunuz ve kaybediyorsunuz. Bu önemli bir seçimdi sizin için ve bu önemli seçimi kaybettikten sonra bir daha şansınızın olmaması gerekiyor. Sizin ayrılıp çocuklarınıza eşinize, torunlarınıza vakit harcamanız gerekiyor. Başka insanlara bu koltuğu vermeniz gerekiyor. Cumhuriyet Halk Partisi’nin silinmesi gerekiyor yönünü bulması gerekiyor.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir