Cemal Can Canseven Valentino defilesinde yaktı geçti

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Survivor’da yakaladığı başarıyı devam ettiren Cemal Can Canseven dünyaca ünlü marka Maison Valentino’nun defilesine damgasını vurdu.

CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

Cemal Can Canseven, 1996’da İzmir’de doğdu. Şuan 25 yaşında olan Canseven’in annesi Rize, babası Selanik göçmenidir. Canseven’in kendisinden 9 yaş büyük, küçük annesi olarak gördüğü bir de ablası vardır. Cemal Can Canseven, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü’nü okumaya başlayınca bu vesileyle İstanbul’a yerleşmiş fakat okulunu dondurarak İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimi almaya başlamıştır.

Cemal Can Canseven Valentino Defile

DJ olarak Holifest 2019’da İzmir’de sahneye çıkan Cemal Can CanSeven aynı zamanda koşucu ve yüzücüdür. Şimdilerde DJ’lik yapan Canseven, Survivor yarışmasından önce hiçbir TV programında görülmedi.  Youtuber olan Danla Biliç’in yakın arkadaşlarından biri olan Cemal Can Canseven, Biliç’in videolarında da yer alıyor.

Survivor 2020’de performans olarak %55’lik bir başarı gösteren Cemal Can Canseven Survivor 2020’nin finaline Barış Murat Yağcı ile beraber kalmış, şampiyonluk kupasını kaldırmayı başarmıştır.

Şimdilerde oyunculuk yapan Cemal Can Canseven Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Exxen platformunda ünlü şarkıcı Aleyna Tilki ile İşte Bu Benim Masalım müzikal dizisinde başrol olarak oynamaktadır.

Cemal Can Canseven Valentino defilesinde yaktı geçti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.