Can Yaman Diletta Leotta’yı çabuk unuttu! İşte yakışıklı oyuncunun yeni gözdesi Francesca Chillemi

featured

Son dönemlerin popüler isimleri arasında yer alan Can Yaman’ın yalnızlığı çok sürmedi.

İtalyan sevgilisi Diletta Leotta’dan ayrılığı çok konuşulan Yaman’ın yeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü.

SESSİZ SEDASIZ AYRILDILAR

Can Yaman ve sansasyonel bir şekilde aşk yaşadığı İtalyan sevgilisi Diletta Leotta, geçtiğimiz haftalarda sessiz sedasız ayrıldı.

Bu gelişme sonrası Can Yaman’ın “Violet Like the Sea” projesindeki partneri Francesca Chillemi ile yakınlaştığı öne sürüldü. Can Yaman’ın bu aşk iddiasına ne yanıt vereceği şimdiden merak konusu oldu.

DİZİNİN ÇEKİMLERİ DEVAM EDİYOR

Simona Tanzini’nin Conosci l’estate? adlı romanından uyarlanan ‘Violet Like the Sea’ adlı dizi gerilim ve komedi unsurlarını bir arada barındırıyor. Dizinin çekimleri başladı ve Can Yaman ilk çekim gününden kareyi Instagram hesabından takipçileriyle de paylaştı.

PAYLAŞTIĞI FOTOĞRAFA BİNLERCE BEĞENİ GELDİ

İtalya’nın en güzel kadınlarından biri olarak tanımlanan ve Can Yaman’ın başrolü paylaştığı Chillemi’nin de yer aldığı fotoğraf Can Yaman hayranları tarafından kısa sürede binlerce beğeni aldı.

“Sandokan” dizisi öncesi “Violet Like the Sea” projesinde ünlü oyuncu Francesca Chillemi ile başrol oynayan Yaman, önceki gün paylaştığı pozuyla kafa karıştırdı. Chillemi’nin, Can Yaman’a aşk dolu bakışları dikkatlerden kaçmadı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir