Resmen küle dönmüş! Bursa’da 8 çocuk ve bir anneye mezar olan ev böyle görüntülendi

Bursa'da bir evde çıkan yangında 8'i çocuk 9 kişi dumandan etkilenerek hayatını kaybetti. 9 kişiye mezar olan ev, yangının ardından dronla havadan görüntülendi.

featured

Bursa‘da 4 katlı binanın 2’nci katında sobadan çıkan yangında Suriye uyruklu anne Amina ile yaşları 1- 11 arasında değişen 6 çocuğu ve 2 yeğeni yaşamını yitirdi, 1’i çocuk 4 kişi de dumandan etkilendi.

YANGINA UYKUDA YAKALANDILAR

Meydana gelen yangına uykuda yakalanan 1’i kadın 8 çocuğun kimlikleri belli oldu. İlk belirlemelere göre, anne Amine El Cesim ile çocuklar Ahmet El Cesim (10), Ali El Cesim (10), Muhammet El Cesim (3), Yasir El Cesim (2), Ahmet El Cesim (6), Garam El Cesim (8), Maram El Cesim (10), Ali El Cesim hayatını kaybetti.

OLAY YERİ İNCEMEMESİ TAMAMLANDI

Cumhuriyet Başsavcılığı‘nın talimatıyla kriminal ekiplerinin olay yerindeki incelemesi tamamlandı. Bursa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü‘ne bağlı cenaze araçları ile çocuklar, anne ve kuzenlerin cansız bedenleri Adli Tıp Kurumu Morgu‘na kaldırıldı.

Bursa’daki yangında hayatını kaybedenlerin kimlikleri belli oldu

EV HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ

Çocukların 6’sının anne Amine El Cesim’e ikisinin ise kardeşine ait olduğu öğrenildi. Diğer yandan 9 kişiye mezar olan o ev drone ile havadan görüntülendi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir