Bursa merkezli 2 ilde kataloglu fuhuş çetesine operasyon! 14 yabancı uyruklu kadın kurtarıldı

Bursa merkezli 2 ilde kadınlara zorla fuhuş yaptıran çeteye yönelik düzenlenen operasyon kapsamında 10 şüpheli gözaltına alındı. Çetenin referansla müşterilerini artırdığı ve gönderilen katalog üzerinden anlaştıkları öğrenildi. Ayrıca zorla fuhşa sürüklenen 14 yabancı uyruklu kadın kurtarılarak, İl Göç İdaresi'ne gönderildi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, teknik ve fiziki takibin ardından aralarında yurt dışından getirilenlerin de olduğu kadınlara zorla fuhuş yaptıran çeteyi tespit etti. Harekete geçen ekipler, dün sabah Bursa’da 9, Kocaeli’de ise 1 adrese operasyon düzenledi. Eş zamanlı baskınlarda 4’ü aynı aileden 10 şüpheli gözaltına alındı.

Aw656855 01 Min

14 KADIN KURTARILDI

Şüphelilerin ev ve üst aralamalarında 14 adet cep telefonu, 15 adet sim kart, fuhuştan elde edildiği tespit edilen 32 bin lira, 51 dolar, 20 euro ve 27 bin Özbekistan Somu ele geçirildi.

Bursa Merkezli Kataloglu Fuhus Cetesine Opera 15045845 O Min

Çetenin referansla müşterilerini arttırdığı ve gönderilen katalog üzerinden anlaştıkları belirlendi. Şüphelilerin emniyetteki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi. Operasyonda ayrıca 14 yabancı uyruklu kadın da kurtarıldı. Fuhşa sürüklenen kadınlar, İl Göç İdaresi’ne gönderildi.

Aw656855 04 MinAw656855 06 Min

Bursa merkezli 2 ilde kataloglu fuhuş çetesine operasyon! 14 yabancı uyruklu kadın kurtarıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.