Buket Aydın ve Emir Sarıgül evleniyor mu? Açıkladılar…

featured
service

Sibel Can ile geçtiğimiz haftalarda yatta görüntülenen Emir Sarıgül hakkında basına konuşan Buket Aydın, kariyerine zarar verdiği gerekçesiyle Emir Sarıgül ile olan bir yıllık ilişkisini noktaladığını, asla ve kata tekrar bir araya gelmeyeceklerini söylemişti.

Evlenecekleri iddia edilmişti

Sabah yazarı Bülent Cankurt spiker Buket Aydın ve Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül’ün bugün evleneceği iddiasını köşesinden duyurdu.

Sibel Can ile Emir Sarıgül aşkı belgelendi!

“Bizi magazin figürü haline getirmek istiyorlar”

Emir Sarıgül evlilik iddialarını yalanladı. Konuyla ilgili Odatv’ye konuşan Emir Sarıgül, Sarıgül, “Buket hanımı ve beni bilinçli şekilde yıpratıp, sanki bizi birer magazin figürü haline getirmek istiyorlar. Bunu asla kabul etmiyor ve iki kız çocuğu babası olarak bu tip haberleri yapan arkadaşlara şunu söylüyorum; herkese ulaşabildikleri gibi keşke beni de arayıp haberin doğruluğunu teyit etmelerini arzu ederdim. Sadece kendilerini haberci sana fakat yalan, yanlış ve itibar suikastı içeren haberi yapan kişilere karşı haklarımı da avukatım vasıtasıyla arayacağım.” ifadelerini kullandı.

Buket Aydın’dan açıklama

Konuyla ilgi bir açıklama da Buket Aydın’dan geldi. Instagram hesabından açıklama yapan Aydın’ın paylaşımı şu şekilde:

“Bence yılın bombası ne biliyor musunuz? Bu yaptığınız yalan haber. Nasıl beni aramadan bu kadar emin bir ifade ilie bu akşam düğün var dersiniz? Konu başkaları olunca teyit etmeden hiçbir şey yazamayan siz, ben olunca bir telefon açamıyor musunuz?”

buketaydin1

Buket Aydın ve Emir Sarıgül evleniyor mu? Açıkladılar…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir