Britney Spears’tan Türkiye paylaşımı: ‘Bu video beni ağlattı’

Geçtiğimiz aylarda gündem olan İstanbul’da bir anaokulundaki öğrenciye annesi tarafından yapılan sürpriz doğum günü videosunu kendi Instagram hesabından paylaşan dünyaca ünlü ABD’li sanatçı Britney Spears, ‘’Bu video beni ağlattı’’ notunu düştü. 3. kez anne olmak için gün sayan Spears’ın paylaşımına kısa süre içerisinde binlerce beğeni yağdı.

featured
service

Geçtiğimiz aylarda İstanbul’da bir anaokulunda öğrenciye annesi tarafından yapılan sürpriz doğum günü görüntüleri sosyal medyada gündem olmuştu. 3. kez anne olmaya hazırlanan 40 yaşındaki Amerikalı şarkıcı Britney Spears, Türkiye’de çekilen duygu dolu o görüntüleri kendi Instagram hesabından paylaştı.

Geçtiğimiz aylarda sosyal medyada paylaşılan bir video viral olmuştu. Anaokuluna giden bir çocuk arkadaşlarıyla oyun oynadığı sırada, karşısında elinde pastayla annesini görünce büyük şaşkınlık yaşamış ve gözleri dolan çocuk annesine sarılıp, elini defalarca kez öpmüştü. Annesinin sürprizi karşısında büyük mutluluk yaşayan çocuğun görüntüleri sosyal medyada kısa sürede en çok izlenen videolardan biri olmuştu.

“BU VİDEO BENİ AĞLATTI”

O görüntüleri izleyen Britney Spears gözyaşlarına hakim olamadı. Geçtiğimiz günlerde, nişanlısı Sam Asghari ile ilk bebeklerini beklediklerini duyuran 40 yaşındaki Amerikalı pop yıldızı Britney Spears, minik çocuğun o görüntülerini 40 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşarak ‘Bu video beni ağlattı’ ifadelerini kullandı.

Spears paylaşımda şu ifadeleri kullandı: ”Son iki gündür migrenim tuttu ve yataktan çıkamadım. Işığa maruz kalamadım ve kendimden geçecekmişim gibi hissettim! En kötüsüydü ve bu yüzden iki gün boyunca uyudum. Anneler gününde baygındım… Bir gün geciktim çok üzgünüm… Neyse, bu video beni ağlattı. Küçük çocuğun annesinin elleriyle ne yaptığını izleyin!!! Gerçekten küçük bir beyefendi demek istiyorum! Geçmiş Anneler Günü’nüz kutlu olsun!”

Britney Spears özgürlüğünü çırılçıplak fotoğraflarla kutladı

Britney Spears’tan Türkiye paylaşımı: ‘Bu video beni ağlattı’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir