Brezilya’da iğrenç olay! Anestezi uzmanı doğum yapan kadına ameliyat sırasında tecavüz etti

Brezilya’da sezaryen doğum yapan bir anneye ameliyat masasında anestezi uzmanının tecavüz ettiği ortaya çıktı. Ülkeyi karıştıran olay sonrası doktor tutuklandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Brezilya’da bir anestezi uzmanı doğum yapan kadına ameliyat sırasında tecavüz etti.

Brezilya’da sezaryen doğum yapan, baygın haldeki kadına cinsel tacizde bulunduğu belgelenen anestezi uzmanının görüntüleri ülke gündemine bomba gibi düştü.

Polis, adının Giovanni Quintella Bezerra olduğunu açıkladığı anestezi uzmanının daha fazla kadını taciz etmiş olacağından endişelenerek geniş bir soruşturma başlattı.

Brezilya 3

HASTANE YÖNETİMİ GİZLİ KAMERA YERLEŞTİRDİ

The Sun Gazetesi’nde yer alan habere göre, 32 yaşındaki Giovanni Quintella Bezerra anestezi konusundaki tıp eğitimini sadece 2 ay önce tamamladı ve Rio de Janeiro’da yer alan Hospital da Mulher hastanesinde işe başladı.

Hastane personeli Bezerra’nın katıldığı doğumlarda annelerin bebeklerini tutamayacak kadar kötü olması üzerine ilaç kullanımı ile endişelere kapıldı ve anestezi uzmanının son katıldığı doğuma gizli bir kamera yerleştirildi.

Ortaya çıkan görüntüler ilaç kullanımından çok daha vahim bir tabloyu gün yüzüne çıkardı.

Brezilya

BAYGIN HALDEKİ ANNEYE CİNSEL SALDIRI

Gizli kameranın çektiği görüntüleri izleyen hastane personeli anestezi uzmanının cerrahi perdenin arkasından baygın haldeki anneyi 10 dakika boyunca taciz ettiğini görünce dehşete kapıldı.

TUTUKLANDI

Polis bu görüntülerin üzerine devreye girdi ve Bezerra tecavüz suçlaması ile tutuklandı.

Brezilya 2

TELEVİZYONDA GÖRÜNCE ÖĞRENDİLER

Tacize uğrayan anne verilen ilaçların etkisi ile yarı baygın halde olduğunu ve yaşadıklarının halüsinasyon olduğunu düşündüğünü söyledi.

Kadının kocası ise doğum sonrası çocuğunu bile görmeden odadan çıkarıldığını ve gerçekte neler olduğunu doktor tutuklandıktan sonra televizyondan öğrendiğini söyledi.

 

Brezilya’da iğrenç olay! Anestezi uzmanı doğum yapan kadına ameliyat sırasında tecavüz etti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.